• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MAR_TINA: Rádo se stalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ATUARFIK: to už z hlavy nedostanu!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ATUARFIK: To dává smysl. Ta písnička je totiž o bolesti. A když ta Italka spadla na náledí, tak jí to bolelo, jako když to bylo poprvý.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ADELHAIDA: Někdo by měl nahrát píseň o silnicích a náledí. Jmenovalo by se to "Like a Penguin" a melodie by byla převzatá od Madonny.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Jdu do práce a na naší sídlištní ledovce vidím tancovat nějakou ženskou. Práskla sebou, pak podruhý, docela groteska, zjevně se pokoušela dojít na metro. Když jsem přišla blíž, tak jsem rozpoznala nadávky v italštině. Chudák nebyla vožralá, ale nikdy zjevně neviděla náledí. Tak se mi jí zželelo a jala jsem se jí vysvětlovat a ukazovat, jak se chodí po ledovce. S našima angličtinama to bylo legrační a já nemohla vymyslet, jak říct "připosraný". Naštěstí šel kolem jeden soused z baráku a pravil "like a penguin" a to šlo.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ... si tak čtu o starostech majitelů aut s vysouvacími klikami u dveří. Kliky zamrzají, ještě že to jde otevřít přes aplikaci. Takový starosti... Já jsem se nemohl dostat do svého auta jednoduše proto, protože mi zamrzla celá branka před barákem. Do zámku zateklo, nenacpal jsem tam ani klíč. Pokus o otevření brány skončil podobně, protože přimrzla k dlažbě na dvoře a visací zámek byl celý v ledové krustě :)))

    Já chci k vánocům jaro!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SAMOUT: To jsi měl asi štěstí. Já kvůli tobě prohledala svůj FB kvůli téhle historce (ten ho asi taky nepoznával ani za střízliva):

    Já mám na individua v MHD prostě štěstí. Nebo jen moc koukám kolem sebe.
    Do metra nastoupil... no, řekněme pán. Odhodil tašku na sedadlo, odplivl si něco jako "do prdele" a posadil se. OK, udělala se zima a vlhko, každého to nebaví. Chvilku sedí, pak začne vyndávat mikinu a tričko z tepláků a... opatrně nakukuje dovnitř, jako by zkoumal, jestli ho ještě má. Přestane koukat, chvilku čumí do blba a začne polohlasem nadávat. Slyším jen sem tam něco a nejsem si jistá, jestli tím myslí mě nebo někoho jiného, ale očividně má pifku na nějakou... dámu. Sem tam ke mně zalítne nějaká ta "kunda česká" nebo "piča". Je toho víc, ale většinu naštěstí neslyším, jen vnímám, že je pán silně rozrušen. Po chvíli opět odtahuje tepláky a zkoumá jejich obsah, jako by nechtěl věřit svým očím. Pak ten obsah prohrábne... nejdřív jednou rukou... a za chvilku ještě druhou. Nakonec ještě chvilku naštvaně sedí a na jedné z dalších zastávek vystupuje.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    NELLAS:
    SALVATOR: I could barely recognise my own dick 🤣🤣🤣🤣🤣. Tak takhle ozralej jsem jeste nikdy nebyl 🤣🤣.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SAMOUT: A já ti sem teď můžu postnout tohle, aniž bych musel očekávat, že to někdo smaže!

    All Three New Zealand Deck Ads (HD Quality)
    https://youtu.be/tbazGVrbN-g?si=EZNtyQu60eczkvgZ
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Už jsem dneska z práce doma, jupí
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    OVERWATCH: Přesně tak.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Přišel mi mail ohledně korporátních jazykových lekcí, takže se to konečně snad začne hýbat.

    Taky celej den poslouchám kolegu, co řeší věci ve francouzštině, a rozumím mnohem víc, než jsem si myslela.

    Třeba to s tím parlováním nakonec nebude tak zlý.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Pobavilo me jak Novozelandani ctou vsechny "e" jako "i". Slova jako ricomindation, pircintage atd. :-).
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    potěšilo, že naskočila ta kamera, uf
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    potěšilo, že jsem narychlo sehnal ty řemeslníky, uf, skoro za polovic ceny toho natahovače. vyliž si prdel, čuráku
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NOFNAK: To je jak jsi psal, ze jsi musel prorazet led? ;o)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Finská reklama na nějaký resort na zimní pobyt:
    Polar Night has started in the northernmost parts of Finland today. ✨ At Apukka Resort we have plenty of sunlight left in a day, as the sun rose today at 9:54 and set at 14:14 😉🌞

    Máme 4 hodiny světla (když zrovna nesněží), přijeďte.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vyhrany velky vyberko. Nebyli jsme nejlevnejsi, ale nejkvalitnejsi a nemuseli jsme nikoho uplacet. Zazrak v dnesni dobe. Moc potesilo.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Potěšilo mne, že jsem dnes ráno vlezl do toho bazénku, byť jen na půl minuty.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Byla jsem dneska na skok v bývalé práci. Moje krásná velká kancelář s francouzskými okny má nového nájemníka, jezevčíka Adama, a jinak mě všichni vítali a objímali. Moc jim chybí úsměvy, šaty, paštiky a společný obědy, říkali. A jinak tedy mě čekají už jen 2 týdny v kanceláři a pak až v lednu. Večírků, beneficí a plesů už mám v diáři taky plno. A hlavně začala sezóna svařáku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam