• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně! Doufám, že to tak zdraží sdílené koloběžky až se to tu nevyplatí provozovat a zmizí.
    Poslanci rozšířili okruh vozidel, za něž budou lidé platit povinné ručení
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zakon-o-pojisteni-odpovednosti-z-provozu-vozidla-lex-ukrajina.A231201_055423_domaci_kop
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Kolega: "je ok ze si to dostala, i kdyz delayed"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: no dyť, žádnej afektovanej narážecí tón hlasu neslyším
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: on někde s_t tvrdí že to zpochybňuje?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARE_CASY: ale ona to nezpochybňuje, ona se ptá, kde na to přišel :-)))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: zeleny charles is the new modry mauricius? :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Před téměř čtvrtstoletím jsem byl něco přes čtvrt roku ve Skotsku. Potkal jsem tam milého, přátelského, společenského a přitom tichého Colina se kterým jsme si okamžitě začali rozumnět. Od té doby jsme se viděli ještě jednou sedm let na to při mé dovolené ve Skotsku.
    Dodnes si každý rok vzpomene a pošle přání mně i zbytku rodiny. Neviděli jsme se 17 let....

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PREKOTKA:
    Je taková svebytna a bezhraniční. Dřív dělala účetní u vojáků a doteď má pocit, že jí to tam patří. Terorizuje lidi v jídelně a v létě mívá jako kratochvíli to, že chodi po našem areálu a loví lidi, se kterými zavede rozhovor, ať chtějí nebo ne. Občas dokonce sedí na lavičce u nás před vchodem do budovy a odchytava je rovnou tam. Hodně kolegu, když o ní ví, tak dělá, že telefonuje. Jenže to jí též nezastaví :")
    Občas chodí kolem jinyho vojenskyho objektu a tam zase nahlíží do přízemních oken a klepe na lidi. Když ani to nevyjde, jde prudit na zastavku tramvaje.
    Já, jak mam nepříjemnej ksicht, tak sem v klidu. Se mnou se bavit nechce. Takže mě baví to pozorovat. Občas posílám varovné SMS, že je baba v objektu, tak ať radši chodí zadem.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    DELIRIUM: a jakou má specialitku? :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    HEJSEK23: Ne, tahle bába se vyskytuje v okolí práce.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DELIRIUM: mazalas zádíčka? :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Ze sem po delší době potkala svou oblíbenou bábu.
    Ehm ano, mám oblíbenou bábu :")
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ERRTU: ! :-)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BLOWUP: nekde tam proste musi bejt schovanej!

    SITH
    SITH --- ---
    Musk: “The only reason I am here, Jonathan, is because you are a friend.”

    Andrew: “I am Andrew.”
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Jak malej :)

    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SAMOUT: ono nakonec pomohlo snadno dostupné primitivní násilí (prostě jsem ten led z brány omlátil a zámek branky povolil, jakmile na něj zasvítilo sluníčko), ale je to prostě otrava. Každopádně mne to i tak velmi pobavilo v kontrastu s tím, že jsem krátce před odchodem četl, jak si otevřou zamrzlé dveře appkou. No, tak ta moje appka na otevření brány bylo poleno z vyskládané hromady u zdi. :) Letlampu rozhodně zvážím, a jestli je někde v akci i s partou negrů, tak nemohu odolat. :)
    NEI
    NEI --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    STARE_CASY: Nebo letlampu 😃.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam