• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Máme návštěvu z Itálie. Jsou to jižani, tak se zimou nemají moc zkušeností. Dneska šli na Petřín. Máma mi poslala video. Škoda, že mi to sem nejde nasdilet, abyste se mohli zasmát taky. To je taková prdel, jak se tam válej a u toho se smějou, jak malý děti. Věkové rozpětí 20-60 let.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    že po měsících napsala a půjdem probrat ty naše nesmysly osobně. mám důvod se těšit.. to je k nezaplacení!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    TOMBRIDER: to je inverzní podnikatelský záměr mě a kolegy. Chtěli bychom na poutích prodávat neštěstíčka, počítali jsme to a musí se to vyplatit :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Před pár dny jsem byla nasraná v krámě a že si teda koupím něco dobrého na nervy. Vybrala jsem si mandlovou tubu se skořicí (něco jako jesenka, jen lepší). No a dneska je mi smutno a ta tuba na mě vypadla z tašky, kde jsem ji po nákupu nechala. Fajn, to by šlo.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Glück jedině od Emila!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    SITH: štěstí má vždycky příběh ;)
    SITH
    SITH --- ---
    BERRUNA: jsou také s příběhem nebo bez?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Tolik štěstí naráz? To si snad ani nezasloužim :)

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Že cesmína, co nám roste nedaleko baráku, má letos plody! Jsem myslela, že to u nás ani není možný...
    SDN33
    SDN33 --- ---
    CHEESS: já byl hotovej 21.11 a nyní i zabaleno . nechtěl bych ten tvůj stres znát
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    všechny dárky na Vánoce objednaný, většina už doma. Yes! 3.12., not bad.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    LUSINDA: Tam mají zajímavé příchutě teda :)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MMORT7: Tak udělat výjimku a prostě tu blbost vyštípat. :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KARLOSK: ještě je dělají tady .....myslím že s tím v Praze byli i první https://kristyjan-chocolatiers.cz/produkty/pralinky/
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    KARLOSK: To se na ty sdíleny fakt nevztahuje (nejezdi nad 25km/h ani nesplňují další podminky).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREKOTKA: jen jsem tě zkoušel .-)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    PALEONTOLOG: za odměnu jsem si koupila vaječňák, jelikož do hospody se vozem nejezdí:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam