• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREKOTKA: jen jsem tě zkoušel .-)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    PALEONTOLOG: za odměnu jsem si koupila vaječňák, jelikož do hospody se vozem nejezdí:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    četl jsem k hospodě a dávalo to smysl
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nejdřív jsem zapadla, ale nakonec jsem zvládla vyjet úplně sama jen s pomocí hrabla. Taková malá meta na cestě ke svobodě:)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    XBAHNO: Ano, někdy chovatel deleguje čmárání na berana.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ERRTU: prodává se pytlík s barvou beranovi na břicho. Hádej, jak se ta barva dostane na ovci a co to pak znamená.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ERRTU: Značkovací křída. Co si chovatel počmárá, to má počmárané – a my jsme počmárali každé očkované jehně, pro případ, že by se nám pomíchala s těmi ve frontě. Zelená barva je ve vlně patrná o trošku lépe než injekční vpich. :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RANDOM_NIGHT: za nas, mestske synky se optam, ty zeleny zada maji nektere oznacena proc? na prodej? na peceni? mladata? nadmerna zelenavost vlny? mor??
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    6 litru kimcchi in da house 🫶
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    MLIKARNA: Pro někoho, kdo dělá tak hezké misky?
    Jasně.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Anya Taylor Joy hraje Furiosu v prequelu k Mad Maxovi?!!!

    Ach boze to je nej zprava roku. Estetika hyperkrasy dostane poradny shipment. Diky bohu za polobohyne
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    NAVARA: A jaké byly ty ideály?
    Diskusní fórum, na kterém se nesmí diskutovat?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Mě jen mrzí, že sám nemám poslední dobou vůbec čas na nějaký rozsáhlejší posty, i když mám několik témat v záloze. Ale sem moc rád, že Centrála tak hezky žije díky vám ostatním.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HOWKING: jako me dost prekvapilo kolik lidi hlasovalo proti. u cyberkotlika bych snahu o potlaceni vznikajici konkurence, nedej buh, reakcniho hnuti, jeste pochopil... ale ty ostatni moc nepobiram. tak at sem proste nelezou ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOWKING: To (ani centrála :) rozhodně není mezi prvními, ty doby ideálů už jsou dávno pryč
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HOWKING: tak snad bude prosperovat stejně dobře jako [Centrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů] vzniknuvší v reakci na moderátorský přístup v [Zjištění]

    :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ono může na NYXu vzniknout duplicitní auditko jako reakce na to, že majitel původního je .....? Tak to ještě není všechno špatně. To mě právě teď potěšilo! :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERRTU: Šéf dostal tuhle bonboniéru, ale obří, a dal nám ji v plen. Ty pralinky jsou fakt nádherný, některý vypadaj jako polodrahokamy, jiný jako planetky. Ale chuť je taková... zajímavá. Některý vůbec nejsou sladký, jiný jsou divně kyselý. Ráda experimentuju a běžný sladkosti jsou na mě moc sladký, ale tady to bylo hodně extrémní. Ale rozhodně nelituju ochutnávání, byl to velmi zábavnej zážitek:-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KARLOSK: tu jsem jednu ochutnával letos, je to dost dobrý (mléčná mučenka vypadající jako zeměkoule)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam