• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PALEONTOLOG: hnus, co? :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: čeho tím dosáhnete? Chcete mě nasrat, viďte pane! ale to se vám nepovede! Ikdyž jsem si jich tam koupil rovnou pět a mám teda o dva míň než z Ládví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: v slevněných potravinách na ládví jsem sehnal ořech za 19,9, i s brčkem.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    HEJSEK23: Kdyby u toho stál ještě nějakej Vietnamskej kluk, co by mě ho za pět tisíc dongů seknul a strčil tam brčko... :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Na Budějovický v levnejch potravinách právě prodavaj mladej kokos za 30,- kč !!! ..... běžná cena je mezi 60-90,-
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Už je ze mě zase na pár měsíců měšťanka a místo v Hanibalu nakupuju v Caresse.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NAVARA: Přemítání nad tím, co to znamená "mít monopoly money na slzu", mi trvalo trochu déle, než bych byla ochotná přiznat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A já zjistil, že mám monopoly money na slzu./mall až poté, co jsem všecko nakoupil :(
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    STARE_CASY: No mě to pak cvaklo, že objednat si to 12. prosince do Alzaboxu je stejně dobrej nápad jako poslat teď paletu porcelánu českou poštou do Bachmutu.

    Tak nějak doufám že přesun mezi pobočkama se dá obecně posrat mnohem míň, mno... doufám...

    Nebo prostě všichni dostanou pod stromeček sledovací číslo a fuck off :))))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ADAMIRA: dovoz do boxu je větší zábava. Už jsem tam měl místo "slizu" na klávesnice za dvě stovky hrudní pás ke Garminu za dva a půl tisíce, jiné počty objednaného zboží a přesun do jiného boxu. Pokaždé to je s překvapením.

    A teda ten pás jsem jim stejně vrátil. Ale po této zkušenostech, kdy oprava zásilky možná nebyla, peníze za sliz vracejí dva týdny (jindy to mám do tří dnů úplně v pohodě), si to příště rozmyslím a radši to zkusím nabídnout na tržišti, jestli tam nebude domluva lepší (nebude, já vím).
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SADY: neserte mě :D
    SADY
    SADY --- ---
    ADAMIRA: R.I.P. Game Over
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ok fajn změnil jsem to a předělal to na vyzvednutí na centrále v holešovicích, akorát něco musí svézt z jinejch skladů, to se snad nedá tak moc posrat jako rozvozy do alzaboxů
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MAR_TINA: tak v aplikaci píšou že mi do alzaboxu přijdou zítra do 23:00, co by se mohlo stát? hm? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: u nás mají kebab hawai
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADAMIRA: machruj, až ti všechny přijdou :))))
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Ananas z Caracasu Šakalí léta
    https://www.youtube.com/watch?v=dwauUwq7xx0
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me treba pizza s ananasem fakt chutna :D..asi se dneska potesim a jednu si objednam.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KARLOSK: Já si snad dám příště ananas i na špagety. Jen tak, aby mě mohlo hřát vědomí, kolika lidem z toho může prasknout žilka...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Já jsem měl tu čest s italským pivem "plzeňského typu", to se má na stůl hrůzy vystavit ve formě zvratek nebo těsně před použitím jakožto odháněče na prasata pro rybáře?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    NELLAS: svatou válku kvůli pizze beru :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam