• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem sem asi půl hodiny psala obrovskou spoustu věcí, co me těší, a většina se jich stala dneska nebo v nedávný době a všechny jsou skvělý, ale ten text byl tak strašně nesourodej a nakonec i osobní, že jsem ho poslala jenom sama sobě, jak už to tak se spoustou textů, který začnu psát do nějakýho auditka, dělávám.

    Ale když jsem si ho teď odeslanej přečetla, uvědomila jsem si, že to celý má společnýho jmenovatele:

    Těší mě, že rostu a vyvíjím se a ta tvrdá práce, kterou na sobě odvádím, je vidět.
    A nejvíc mě na tom těší, že se mi daří pozitivně ovlivňovat životy lidí kolem. A oni mezi sebou ty dobré věci sdílejí, a nejmenují mě, ale já tam jsem, někde v jejich životech, a ty životy jsou díky mě aspoň na chvíli lepší.

    A taky mi dělá radost, že se cítím dobře a schopně a spokojeně a nemám v sobě ostny pochybností ani impostor syndrom ani strach, že udělám chybu.

    Chyby jsou nevyhnutelné. A já se k nim dokážu dobře postavit, něco si z nich vzít, a příště to udělat lépe.

    Jsem na sebe hrdá.

    A poprvé v životě to stačí.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NOFNAK: Máš víc bot než já! :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Na závěr pracovně děsivého a vyčerpávajího týdne jsem se vzchopil, vypral 20 kilo prádla a vyčistil si boty. Nemohu si pomoci, ale tento pohled mne vždy uklidní.

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Jsem málem zapomněla: včera mě docela potěšilo, že nemám rakovinu!
    NEI
    NEI --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    "Občas dělám věci během kterých působím nezdvořile"
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: To zní jak ráno na statku.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Nikdy se neotacej zady k dedovi s kovbojskym kloboukem, kterej si predtim sundal brejle :)

    Cowboy Grandpa versus Thug Beatdown
    https://youtu.be/xNVP0iBjcOo?si=LPnyBWBAtdE6voAO
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A Group Of People With Unusual Laughter Were Put Together On A TV Show
    https://www.youtube.com/watch?v=Ygg0bXls8CA
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Ke dni 8. listopadu více než 220 tisíc dárců přispělo na účet velvyslanectví částku 1miliardu 363 milionů českých korun.
    Více než 1 miliardu 356 milionů českých korun již bylo použito na nákup vojenského obranného materiálu pro ukrajinskou armádu.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Já: "Mám pro Tebe překvapení"
    Ona: "Kočičku?"
    Já: "Ne, není to živé."
    Ona: "Mrtvou kočičku?"
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Že sem si popletla Vaculíka s Kaiserem.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    V čekárně u lékaře, kam nesu zprávu, velmi starý pán telefonuje s různými přáteli. Stojím zády k němu a nemůžu si pomoct, prostě se tomu usmívat.

    Teď jsem se rozhlídla a zjistila jsem, že z většiny otrávených xichtů, co se tvářily "ježiši netelefonujte už", jsou taky usmívající se obličeje.

    Jsem influencer čekárny, voe!
    ALESH
    ALESH --- ---
    OVERWATCH: hádam že se jí někdo zeptal, jestli může být rozum a chtíč v opozici natrvalo.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když se brácha ptal, co si přeju k Vánocům, říkala jsem, že buď tamtoho kulíška, nebo todle triko, nebo inteligentní plastelínu nebo jiný fidgetítko, se kterým můžu fidgetit na nudnejch callech... Nebo s čárkama, vylučovací spojka.

    No, a tak tady sedím v tom triku a v tom kulíšku a poslouchám hudbu a hraju si s plastelínou, která mění barvu, jak se zahřívá.

    A ještě jsem dostala ponožky, na kterých je bráchův obličej s příšerným šklebem.

    A piju u toho domácí vaječňák od jeho děvčete. A oni mi posílaj fotky bublin v lávový lampě, kterou dostali.

    Nám to sourozenectví na starý kolena snad dokonce půjde.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Byla jsem poprvé v zrcadlovém bludišti! I's bigger on the inside!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Baví mě nová sous-vide tyč :) jdu s tím machrovat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam