• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jdu odčinit předchozí příspěvek. Připletla jsem se ke konverzaci, ve které se účastníci bavili na pčet polského slova "śmigłowiec", tak mi to připomnělo Ježíšův mixér a vůbec další slova ze seznamu z tohohle článku. Která mě kdysi a teď znovu pobavila.

    Prince Charles in Papua New Guinea: how to speak pidgin English like a royal | King Charles III | The Guardian
    https://www.theguardian.com/uk/shortcuts/2012/nov/05/prince-charles-papua-new-guinea
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: Já jsem debil! Teprve teď jsem si všimla toho úplně dole, "if you see anything else..." Nojo, čtení drobného písma pod čarou nikdy nebylo mojí silnou stránkou. Mazat se nebudu, jen ať to tady zůstane k věčné hanbě.
    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: Knihu sem musela chvilku hledat...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Humor na úrovni prvního stupně ZŠ: grafik podle mě přesně věděl, co dělá, protože na letmý pohled to opravdu nevypadá, jako by one of the greatest pleasures in life bylo čtení knih.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    10. ledna 1961 pomahal slon ze ZOO Basel vyprostit zapadla auta ze zasnezeneho parkoviste.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BACCARA: Jako že by nešel z těch náhradních dílů jeden či dva postavit? :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    1975: Noddy the horse's LUXURY STABLE | Nationwide | Weird and Wonderful | BBC Archive
    https://youtu.be/N3bc9sUScrY?si=mo4LyLGH-UbhA8ui
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BACCARA: 😁 tušil jsem to. Né, nic. normálka
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    HEJSEK23: Žádného nemám, proč se ptáš. :)))
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BACCARA: a nachází se ve tvé sbírce alespoň jeden Fiat? (Ne že by na tom nějak záleželo) :-)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    ERRTU: Nějaké díly na staré Fiaty, Uno, Regata, Croma Tipo...
    Výfuky, blatníky, dveře, světla a další úplně potřebné věci.
    Lidi už to nechtějí, to vůbec nechápu. :)

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    NAVARA: ale sezrat na posezeni celej pytlik uz tak zdravy nebude, kor kdyz si clovek dava i vydatne hlavni jidla behem dne a pochybuju, ze to testicko a ten wasabi prasek jsou fakt zdrave :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SEKELLE: Oříšky jsou ale plné zdravých tuků a wasabi je vlastně jen křen, tedy spousta živin a prospěšných prvků :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěšilo mě, že po chlastu se zbavuju v životě i takových těch zbytečných pochoutek jako wasabi oříšky, sušenky, čokoládky a tak. Dneska jsem šel v lidlu kolem všech těhle lákadel a dokázal jsem si říct "ne, je to zbytečnost."
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pred asi deseti lety jsem si jako milovnik comicsu koupil par vytisku Kurva Velkyho SinCity a ted koukam, ze se jeden vytisk tyhle sberatelsky nadhery prodava za 14k..Slusny. To asi 2-3 kousky za 10k/ks pustim :)..Pak ze se investice do knizek/comicsu/lega atp nevyplatej :)

    📗 Kurva velký Sin City - Frank Miller (2014, Martin Trojan - 3-JAN)
    https://www.antikavion.cz/kniha/kurva-velky-sin-city-frank-miller-2014
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    RAGNAROK: V případě shody ano, ale co ty ostatní?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BACCARA: první menší část čeho?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SAMOUT:
    analyzu pak hradi samozrejme majital hovna/psa.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SULTHAN: Obavam se, ze geneticka analyza kazdyho psiho bobku by stala tak neuveritelnej nesmysl, ze se na to radsi vyderou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam