• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NAVARA: "přijmeme prodavačo" ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NOFNAK: A co agender osoby, ha!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BAAL: No protože tam by bylo při dvojím tvaru dilema! Bylo by to "ombudsman / ombudsmanka", "ombudsman / ombudswoman", nebo "ombudsman / ombudskvinna"?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Sem tam, když se trochu namažu se mi povede objednat nějaké drobnosti/hlouposti třeba z Alliexpresu nebo s Alzy. Druhý den pak koukám do mailu, cože jsem to objednal? Většinou jsou to nějaké levné položky pro děti na tvoření nebo náhradní baterky do ovladače apod.

    Včera jsem si objednal trochu čistší svědomí a přispěl na Pod svícnem + jedné nebožačce, která si potřebuje život dát dohromady. Je to o dost lepší pocit, než z nového elektrického ořezávátka, i když je to o dost víc peněz :-)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BAAL: Přitom firmy běžně používají oba tvary: Přijmeme prodavače/prodavačku.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BOBESH: To na mojí mámu také zkoušeli. Tak jsem se probojoval k živému pracovníku service desku a ptám se, jakou VDSL.
    Koupil jsem router za tisícovku a mámě to přes rok spokojeně běhá.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jako nemam nic proti pokroku, ale ta korektni cestina je fakt vtipna

    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BOBESH: chápu, jestli to veme za 800 tak super!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    DRABICZ: kuci dekuju, ale tohle se delo minulej rok v kvetnu. ja jim to tam prines,ze jim to vratim a oni, ze uz to nepronajimaj, ale prodavaj a tim padem jim dluzim 7k ja. jak sem psal, nemel sem silu ani cas se s nima handrkovat, ikdyz bylo jasny ze toe svinarna.
    typkovi sem dneska napsal 800 za stb .))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hovor s kámoškou (A- kámoška, B - já)

    A:Jak se vede?
    B:Sem nevyspala, domlouvam přesun k doktorce, stěhování a sraz se spolužáky
    A: cháp, je něco co mohu udělat?

    teda pokud nemám pochytat stádo jednorožců a odvézt ti je domu
    B:
    Jo.
    Když swapuju starej rozladenej klavír co za něj chtit?
    A:
    bohužel tak maximálně kafe nebo tak, jestli je to ta nineties klasika co naladí jen masochista
    takovej ten klišé slabozrakej, kterýho otravuje dotazama odrostlý batole a jezevčík mu sežere svačinu
    B:
    Mám to nabídnout ústavu pro nevidomý?
    A:
    můžeš ale nemusíš jen vyprávím jak si na nás vylámal zuby ladič před třceti lety

    něco určo chtěj ale drobnosti
    B:
    Kapsičku?
    A:
    už máš zas hlad?
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BOBESH: upřímnou soustrast a závazek u O2 je snad dokud tam je zařízení, ale přes reklamační oddělení, případně na pobočce to kde vypovědět k datu úmrtí. Klidně použij formuli, že dokud nemáš ukončené dědické řízení, tak s tím nesmíš nakládat a tudíž ani včas vypovědět. Občas na to konto vychází vstříc.
    PS: za sedmičku bych set-top box O2 (tuším bez Netflixu
    a HBO) nekoupil, takže tě chápu, ale za pětikilo, sedm stovek bys štěstí mít mohl.....
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BOBESH: To chapu, uprimnou soustrast.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SAMOUT: ja v tu dobu na to nemel silu :/
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BOBESH: To jsou zmrdi... Bych je poslal ke vsem certum, a kdyby vyhrozovali exekuci, tak do medii.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Dvě plná Ducata odvezena a jedno ještě zítra.
    EuroCargo dnes...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    asi tak! jde o set top box a modem, kterej sem musel odkoupit od O2 po my zemrely mame za 7000 kc! to fakt nemuzu po nikom chtit. vubec proste nevim kolik si mam rict, tak sem to nechal at nahodi, kdo bude mit zajem a misto toho mi chodi otazky kolik za to chci?! ://
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DRABICZ: Jakypak urazeni? Pokud neni prodejce schopen urcit, co za to chce coz ho teda nijak zvlast necti), tak mu muzes nabidnout co chces. Pise nabidnete, tak nabidni, prinejhorsim se navzajem poslete ke vsem certum, z toho se nestrili.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BOBESH: no já se radši ptám,jestli má prodejce nějakou představu, páč třeba nechci urazit mezi tím, co jsem za to ochotný dat a tím, jaké očekávání má prodejce. Reálná cena obvykle bývá někde mezi....
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: ty ve dalsi! tak coe s tema lidma? :D v inzeratu jasne pisu: cenu nabidnete! a oni mi pisou kolik za to chci! r e t a r d i ! :))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    já mám hrozně rád takový ten pohotový humor, který protistranu vykolejí. u troubících kreténu v autech mám v oblibě reakci jednoho kamaráda který okamžitě zahamtne svoje auto, vyleze ven, začne ho s totálně přehraným starostlivým výrazem obcházet aby následně na troubiče zahalekal "aha, já myslel že na mě troubíš že mám něco s autem ale ty si jen kretén, tak to je v pořádku.". nasedne a odjede.
    další skvělou reakci má ex-kolega, který když jde pěšky a někdo na něj na přechodu nebo poblíž zatroubí tak okamžitě se zdvyženýma rukama zaskanduje "ČE-ŠI!!" :D vůbec to nesouvisí s tím jestli se něco někde hraje nebo ne :)

    ale minulý týden jsem narazil na krále králů.
    kamion zatroubil "tu tu tůůů tůůů!"
    a někdo na druhé straně ulice k tomu chorálem dozpíval "...bojovníci, a zákona jeho"
    několik lidí zemřelo na místě, spousta dalších si odnesla trvalé následky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam