• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SITH
    SITH --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tu duhu mi olajkovala jen sama sympaticka devcata a chlapci! ;))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Byli jsme včera na tomhle. Je to skvělý.
    ŠMEJDI ÚTOČÍ / Janek & Natálka & kol. | NoD
    https://www.nod.roxy.cz/events/detail/839/smejdi-utoci-janek-natalka-kol/2024-02-21
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Hledám na YouTube nějaké ukázky z Dobře placené procházky a když napíšu dobře, tak mi hned jako první vyjede Dobře vycpaný bobr.
    What? :")
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Dostala jsem hlad, došla do kuchyně a neotočila jsem se na patě a zase neodešla. Místo toho jsem v klidu dýchala, prošla v duchu všechny výmluvy jako „měla bych to nechat někomu jinému“, „je to práce navíc“, „bude z toho špinavé nádobí“ a „musím teď zrovna nutně jít dělat něco jiného“, odkývala jsem si je a pak jsem si stejně udělala smoothie z půlky banánu, čtvrtky jablka, kiwi, jogurtu a vody a dokázala jsem ho vypít. Jsem skvělá.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUSINDA: Hel, víš co, mě by se takto situovaný dům líbil :D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    FB algoritmus mě má rád.....to mám za to brouzdání po realitách

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Bob Marleykorn - “Could You Be a Freak on a Leash”
    https://www.youtube.com/watch?v=XgIu2xcIJ6w
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    EZECHIAS: To jsou dekády do minulosti, bohužel, obraz už dávno neexistuje (byl rozebrán a kolchozníci utraceni).
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    ATUARFIK: Nemas par fotek? To by me potesilo :]
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: hm, me teda penize vubec nezajimaj, hlavne kdyz se nadru!;))

    (Deiksac, cerven 2022, nekolorovano)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Ono se to dá nějak přes e-shop nebo tak něco.
    Jo, a taky se možná dá ještě pořád někde vyžebrat měsíc na zkušenou zdarma, ale jak říkám, dala bych tomu nějaký čas, jestli to nadšení nepřejde... s c:geem se dá dost slušně lovit i bez PM.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HAR4NT: některý lidi stojí úsilí prachy vydělat a pak dát
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ADELHAIDA: pro me je dar neco, co v sobe obsahuje nejaky moje usili venovany vybirani a premysleni, co dotycneho/ou potesi plus je v tom pro prijemce ten prvek prekvapeni a radosti a pro me prvek urcityho uspokojeni, ze se mi povedlo mu/ji ty prozitky vyvolat.

    Davat jako dar bezne penize vnimam jako "jsem linej nad tim premejslet, tak tady jsou prachy a my svedomi je cisty, cau"
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Dnešní duha nad Prahou, která zpříjemnila jinak dost náročné psychoškolení.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Peníze jsou v pohodě dar, lepší než naslepo nějaká hovadina. Mistři v tom byli naši blízcí rodinní známí. Bankovky a mince balili tak kreativně, že jsme kolikrát pochopili, že to jsou peníze, až za hodně dlouho. Nejpodařenější kousek byl uprostřed tvrdé normalizace takový fakt hnusný zarámovaný obraz, nějací kolochozníci uprostřed lánů tam byli... ano, modří hádají správně, byl to zástup těhle krásných mladých lidí, s pracně dokreslenými traktory atd.:
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    HAR4NT: Nevím no, peníze jsou dobrej dárek, i když není určený, na co jsou, natož když zabalíš do hezký obálky přesnou sumu a napíšeš, na co to je. Nějak mi to tvoje přirovnání úplně nesedí.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ADELHAIDA: zajimavej koncept "daru", takovej jako ze to vlastne zadnej dar neni:))) imho to odpovida ruskymu konceptu "míru"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam