• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SITH
    SITH --- ---
    EMAET: takže cca 10km denně, to je fakt dobrý
    EMAET
    EMAET --- ---
    SITH: přesně
    SITH
    SITH --- ---
    EMAET: slušná práce. Těch 397dní je výsledek a 365 dní byl cíl?
    EMAET
    EMAET --- ---
    TOXICMAN: přes hodinky, nebo i ručně :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Instagram mě poslední týden zásobuje obrázky a reely zlatých retrívrů a dalších psů... a masivně mi to vždycky zlepší den.
    Nejspíš to nevydrží dlouho a algoritmus mi zase bude cpát reklamní shit na věci, které nepotřebuji, promíchaný s alt-right xenofobními ranty, které mě mají naštvat a donutit reagovat, ale právě teď jsem šťastný, protože jsem doomscrolling vyměnil za happy-doggo-scrolling.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Jsem opravdu rád, že jsem si našel fakt dobrou kombinaci deodorantu a voňavky a dohromady to dává osobitou vůni, která voní mě i ostatním :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    EMAET: hustý! :) jak se to eviduje? přes hodinky nebo něco?
    EMAET
    EMAET --- ---
    Trvalo mi to o měsíc déle, než jsem plánovala, ale jsem tam! Alespoň virtuálně :)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    EMAET: julius verne by z tohohle byl v amoku :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jen tak z hecu jsem v lednu rozeslala par zivotopisu. Na jeden se mi ozvali, sla jsem na pohovor, ze to proste zkusim. O nic nejde, praci mam a odchazet z ni nepotrebuju. Na pohovoru jsem jim po pravde rekla, jak to mam a vubec, byla jsem dost otevrena, az jsem si pak rikala, ze to byl mozna az moc free projev. No a dneska mi napsali, ze jsem postoupila do uzsiho vyberu. Jsem docela prekvapena, spis jsem to necekala. Ale samozrejme me to moc potesilo.
    EMAET
    EMAET --- ---
    Barokní astronauti. Prostě miluju tyhle AI obrázky.

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsem sehnal pěknou tlustou bavlnku a můžu se pustit do samouky shibari :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Narod rucnikaru tyve :D

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    LIQUID_SOUND: nene, šla jsem jen na prohlídku ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    BERRUNA: To užs byla na Pomezí?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Komentovaná prohlídka této super vilky ;)

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jedenáctiletý si oblíbil seriál Comeback.
    Čtyřletá se občas dívá s ním a protože ráda recituje básničky, pochytila samozřejmě "mami, mami, mami, proč jsme tady sami, je nám zima, máme hlad, přijď se o nás postarat." Předpokládám, že to ve školce neuslyší poprvé.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ENDER: To je ale u jakéhokoliv tématu. Ať to vezmeš od zdravotnictví přes mezinárodní vztahy, sporty, zemětřesení, vraždy, policii, veřejné finance... vyber si téma a sleduj, jak se experti rojí.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Když jsem šel dnes v DayZ(hra) na ryby a jako první úlovek jsem vytáhl starý gumáky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam