• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Olomoucká transfúzní stanice pořádá seznamovací akci "Jsi něčí typ". (Je vidět, že mají méně cynického člověka na PR než jsem já, já bych to pojmenovala "U nás najde štěstí i úplná nula".)

    Transfuzní oddělení Olomouc on Instagram: "Naši milí nezadaní 😍 Naše dárcovská seznamka se blíží a my máme tu neskutečnou radost, že se nám pro vás podařilo domluvit losovačku 😜 Vezměte sebou někoho,...
    https://www.instagram.com/p/C2udxXYCqoY/
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    potěšilo, kluk co sekl s profesí elektrikáře a začal malovat. A jde mu to moc pěkně :-)

    Deky | Filip Šícha
    https://filart.cz/deky/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: zdražily kurvy - nejmenovaná entita složená výhradně z žen, dětí nebo neživotných objektů zdražila kurvy.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Pobavilo mě zjištění ohledně české gramatiky a tak nějak doufám, že v tomhle auditku se mnou kvůli tomu nevyběhnete.

    Díky tomuhle příspěvku [LOKATOR @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/] jsem si uvědomila mnohotvárnost slovesa "zdražit":
    - zdražili kurvy - nejmenovaná entita zvýšila cenu prostitutek
    - zdražily kurvy - prostitutky zvýšily cenu za své služby
    - zdražili, kurvy - nejmenovaná entita zvýšila cenu něčeho a mluvčímu se to nelíbí

    Ale jinak mám samozřejmě spoustu práce, kterou bych místo tohohle měla dělat. :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Zjistila sem, že naši zaměstnanci nahráli CDčko s lesními rohy. Dostalo se mi do ruky a je to neuvěřitelný bizar.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: A za kolik to nabízíš ty?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ERRTU: Lábus výtečný výkon! Na 74 (což mě překvapilo) to zahrál jak král ;)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BERRUNA: ja to videl rano a rikam ti ze ja to videt vecer tak se poseru ty vole
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Miluju jeho věci....

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Úžasný to bylo!!!

    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MMORT7: Tak chyby v textu už opravili, ale blokování se nepravidelně opakuje...

    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    DOUPLE: Oni teď nějak experimentují a párkrát mi blokli i safari pod záminkou app attack z mé ip a s vcelku směšnými chybami v hlášce.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Že Mafra blokuje Brave browser
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS: Jsem jako paní Miroslava!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Je to tak dokonalé jméno pro sloníka, že ho pak před pár lety obšlehli i v pražské zoo!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    NELLAS: To jménu mu perfektně sedí!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Potěšilo. Domovní znamení jsou super věc.

    Vlastníci bytů si z fondu oprav pořídili lachtana - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/bydleni-tipy-a-trendy-vlastnici-bytu-si-z-fondu-oprav-poridili-lachtana-40459118

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Ahoj :))



    (jméno má jen jeden, ten vlevo dole je Rudolf)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Potěšil mě včerejší pokec s ex. A to, že jsme zůstali přáteli a přitom že ani jeden z nás necítí nějaké pokušení to zkoušet znovu. Kdyby všechny konce v mém životě mohly mít takovéto konce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam