• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Miluju :))

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Honibode... :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Konečně! Dnes! To je znamení... Už táhni zimo!

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HEJSEK23: dvacet!

    A našel jsem sérii Bohemáckejch 💚🤍 💚
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Pobavil mě cca šestnáctiletej kluk, kterej u metra čekal s pugétem a obří plyšovou husou! Kejhláska!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CLAVEN: tuhle jsme koukali na film, kde krom angličtiny zazněla tu a tam jednoduchá polština a němčina (bez titulků) a potěšilo mě, že jsem taky rozuměla.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Potešilo ma, že pozerám seriál, kde hovoria anglicky, nemecky a francúzsky a ja im rozumiem vo všetkých troch jazykoch.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Našla jsem v kavárně v “bleším koutku” Foglarofku - Dobrodružství v temných uličkách za 50Kč. To mi dnes zaricene zvedlo náladu, syn bude nadšený :))
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    BOBESH: Já jednou viděl malýho pejska srát tak, že prdel přitisknul na zeď a nalepil svoje hovno asi 20cm vysoko a pár let potom tam ještě stále kus držel :D Díky za připomenutí :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    videl sem malyho pejska vochcavat barak stylem, ze si zaprel zadni packy do vejsky o zed toho baraku :)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    az ted jsme se nejak dostali k serialu carniwal row (fantasy londyn)... jejich jezis nebyl ukrizovan ale obesen. takze misto krize na zdech visi male sibenice, spacitel ma ruce svazane za zady a je obeseny.

    jednak me pobavilo vlastni pokrytectvi, capek pribity na fosny je pro me jako zapadniho evropana uplny standart, ale na obesenym se podivuju...

    druhak "krizovani" hercu, kdy udelaji prsty prave ruky na hrudni opratku, nad ni uzel, a pak ji vytahnou nahoru ke krku.

    cely vatikan zrusil zachody protoze vsichni ted chodi povine mocit na fotky scenaristu :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    sir David Attenborough:¨
    Sir David Attenborough narrates Adele's Hello
    https://www.youtube.com/watch?v=enu-qR0H_uk


    jak mi mohla taková perla uniknout?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SITH:no ono prave se to snad nak rozrostlo az za tu hranicni reku, takze jsou tam dve Kansas City oddeleny rekou, jedno je KC Kansas a druhy je KC Missouri a cely je to KC Metropolitan area, nak to tu pred casem probehlo...:) ale ten stadion Chiefs je samo v KC, MO.
    nicmene Trump se z toho lehce vykrouti, protoze pral in fact the entire USA a jeste se necha korunovat jako Prezident Sjednotitel;)

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, že bych to tam nějak nabouchal? Přebytky uříz, díry zakytoval...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Pouze Fiat Uno, Tipo, Croma a tak
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BACCARA: Přední světla na Focus mkII bys tam neměl?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Kde se vzal vibrátor? | What the Fact? - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=88jD1qYZVSo&pp=ygUPV3RmIGN0IHJvYmVydGth
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Konečně jsem dnes dopočítal a popsal blatníky, zítra bych mohl začít počítat prahy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam