• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TOXICMAN: Jo tak to si mě smazal Ty. Made my day. BTW já Ti nenapsal ani řádku
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HONZA09: klasika

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ADAMIRA: já sem nepříčetnej :D ty mi začneš bezdůvodně nadávat do vymrdanců a kolaborantskej zmrdů a abych chcípnul... skutečně diskuze na úrovni
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HONZA09: kašpar už tam maže, je nepříčetnej z toho že v auditku o Elonovi si někdo dovolil mluvit o - pozor - Elonovi :D

    epidemie sněhových vloček
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Pobavilo mě auditko Elon Musk, kde chtěj řešit jen raketky a ty kriploviny co každou chvíli někde předvádí delegujou jinam. Bohužel klub nejde prý přejmenovat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    „Dbejte zvýšené opatrnosti!“ Piráti „zakázali“ exnáměstkovi dělat ostudu - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pirati-zakazali-svemu-exnamestkovi-kolarikovi-delat-strane-ostudu-246211

    "„Lukáši Koláříkovi se ukládá, aby v následujícím roce dbal zvýšené opatrnosti a v případě dalšího potenciálního rizika pro dobré jméno strany učinil náležité preventivní kroky, kam lze zařadit včasnou a pravdivou komunikaci okolností vůči vedení strany,“ rozhodla komise."

    Yeah, takže 22.02.2025 sraz v hotelu Spiritka, manželky, milenky, chlebíčky a kokain s sbebou! :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MAR_TINA: to je skvělý!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ron Francis (Australian, b.1954)
    "Hope," n.d.
    Oil on canvas
    70.3 x 100.3 cm

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Myju v práci koupelnu a M. volá: "Markéto, Markéto!"
    Já: "Co chceš, M?"
    M.: "Štěstí."

    Je to hroznej lump, ale tohle.
    <3
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    na jednu stranu je priserny kdyz si clovek uvedomi jak jeden clovek dokazal dotalne zasmradit a otravit dalsich sedmdesat lidi ve firme.
    na druhou stranu je uzasny pozorovat jak se ta firma ted krasne detoxikuje, lidi si najednou vychazi vztric, pomahaji si, vylezaji z ulit a zacinaji se zase zajimat o vic nez "od deviti do peti a patnactyho chci vyplatu.".
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Chystáme se s klientem M. zase na výlet. Sedá do auta, říkám mu, aby se připoutal. On se na mě podívá tím nejnevinnějším
    pohledem (většinou jej má před tím, než někoho kopne do holeně) a řekne mi: "Jeď, vole."
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Že si zase někdo myslel, jaká sem slušná a pak se divil.
    Kolegyně byla v šoku, že prý působím jako slušňačka, ale když se se mnou baví, tak jen zírá.
    Já za to fakt nemůžu :")
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Vracela jsem se z výletu s klientem a potkala jsem nabourané
    dva traktory, co se vracely z demošky. Tajtrlíci. Traktory s počítačem. A voni je takhle mýrnyx týrnyx zničej'.

    Vlastně mě to spíš nasralo.
    FIDA
    FIDA --- ---
    akce “prstýnek”:))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ENDER: těch skutečných zemědělců tam moc není.

    Mě na tom baví, že se nakonec zemědělci ukázali chytřejší než učitelé a včas se od dnešní demonstrace distancovali - a to jak všechny tři profesní zemědělské organizace, tak i spousta malých sedláků/farmářů. Do Prahy tak přijelo pár zaměstnanců agromiliardářů, pár lunetiků a naivů, kterým včas nedošlo, co se děje, a hlavně klasická proruská manipulativní sebranka, která vymetá každou demonstraci, která se dá ukrást. :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    A levnější povinný ručení na další rok! Sice jenom o trochu, ale stejně, prostě mám LEVNĚJŠÍ povinný ručení! :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ENDER: To je v pohodě. Oni to taky nevědí.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Bavi me protest zemedelcu, nejak vlastne nevim co chteji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam