• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SSTTAANNAA: Jo, ale jedničková soustava není, tak jsem zvolil soustavu nepravidelnou (římské číslice).
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    HOWKING: proč? já to chápu jako jedničkovou soustavu...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SSTTAANNAA: To 3+2 bych napsal V :)
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    HOWKING:
    16+14=11110
    3+2=11111
    že by?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HOWKING: 16+14=30, 3+2=5 a ty příklady si vypočítal špatně ;)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Před chvíli mě na chvíli zabavilo :D
    3+1 = 100
    4+1 = 12
    5+3 = 1000
    16+12 = 130
    131+115 = F6
    16+14 = ?
    a bonusová otázka 3+2 =?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tahle píčovina (resp čurákovina) mě vždycky rozesměje.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    "In a study of great apes' playful antics, chimpanzees seemed to enjoy slapping adults, especially those that were dozing off."

    Great Apes Love to Tease, Poke and Pester, Suggesting the Urge to Annoy Is Millions of Years Old | Smart News| Smithsonian Magazine
    https://www.smithsonianmag.com/smart-news/great-apes-love-to-tease-poke-and-pester-suggesting-the-urge-to-annoy-is-millions-of-years-old-180983791/
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dneska zase Google vzpomínky.

    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    CROSS:
    me se osvedcilo kdyz neco hledam, hledat neco jinyho.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší výlet do Kokořínska. Bylo krásně.

    Sice jsem pak dostala od M. herdu do zad a schytala to plastovou konvičkou, ale s tím se počítá. He.

    Ale pak taky: "Markétka. Hodná."

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: nemas bydlet ve frankofonni casti ;-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    TRISSIE: to bych asi potřeboval, aby ses u nás stavila tak jednou za tři měsíce na návštěvu :-]
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    manžel mě poprosil, jestli bych ho nemohla naučit to kouzlo, jak někam přijdu a ty věci, co tam všichni marně hledali, se najednou objeví. že prý by to bylo hrozně šikovný! :-)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Tak jsem v metru slusne poprosila pana, aby uvolnil misto jedne stare pani. A nastoupila jina pani a ono se to zacalo sirit :-D "pojdte si sednout a jeho zvednout" :-D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KULA: pyčo vole Henry Ford umrel pred 80 rokmi, nie je pre dnešok ani zďaleka tak relevantný ako Musk a jeho podpora posunu spoločnosti k fašizmu

    Tebe tie analógie idú asi tak dobre, ako sa dá od Muskovho fanúšika čakať, musím povedať.
    KULA
    KULA --- ---
    CLAVEN: Dobře, mám lepší. Řeší ve vláknu Fordu Henriho fascinaci nacismem?
    Tohle už má daleko k racionálnímu postoji, vyhrocovat to vlákno s Elonem je spíš sport.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KULA: akurát že jedovaté žaby Rainforest Alliance a Billova genocída sú hardcore konšpiračné teórie, zatiaľ čo Musk robí tak očividné pičoviny, že to nevidia len najbesnejší fanboys
    KULA
    KULA --- ---
    ADAMIRA: jasné, takže podle téhle logiky, když by tu bylo vlákno “Bill a jeho Mrkvosoft” kde by jsme vedli debaty o jeho SW a HW a bla bla, tak by bylo úplně legitimní tam napochodovat a říct - Rain Forest Aliance Jedovatý žáby, Billův nástroj na snížení populace. Říkám to správně?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Potěšilo, že mám opět funkční ledničku v kuchyni. Dva chlápci z Miele, co dnes dopoledne dorazili v naleštěném mercedesu ve firemních barvách :-] se ukázali jako kompetentní, dokonce se šli z parkoviště nejdřív podívat, jak to v kuchyni vypadá, a zkušeně si dřevěným metrem přeměřili šířku tý skříňky. Bez řečí prohodili dveře, a to jak dveře ledničky, tak dvířka mrazáku vevnitř, protože web Miele mě nenechal vybrat správnou orientaci. Starou skoro třicetiletou ledničku téže značky si odvezli.

    Jen to má tu vadu na kráse, že od objednávky to trvalo měsíc (teda měsíc by to byl teď v sobotu), nemyslim, že two is one, one is none by bylo něco, co by si v Miele se shoji značkou chtěli spojovat. (Nemít druhou ledničku…)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam