• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    :-D

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Vidím, že píše Míša (kterou uloženou nemám, neb je to ve skupině a já ani nevím, která to je) a zprávu podepsala jako Míša. Přišlo mi to prostě pitomé. Stejně jako mi to přijde pitomé kdekoliv, kde se to jméno zobrazuje.
    Ale jak říkám, já WA prakticky nepoužívám a netušila jsem, co vsechno se tím dá posílat :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: eee... to mi prijde naprosto normalni a delam to taky.

    Samozřejmě ne manzelovi, ale pres WA posilam taky odecet vodomeru, dohodnute fotky remeslnikum kvuli naceneni prace, nebo pisu do skupinovych chatu (typicky rodice ze skoly/krouzku), kdy pocitam, ze ne vsichni musi mit moje cislo ulozene, takze se podepisu, at nemusi lustit, komu patri tenhle vodovodni kohoutek, nebo u koho si vyzvednout tricko s medvedem, ktere omylem skoncilo v nasem batohu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já teda WhatsApp prakticky nepoužívám, tak neznám úplně správnou etiketu, ale zrovna jsem viděla, jak se tam někdo pod svoji zprávu podepsal. Tak to jsem už asi viděla všechno.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MMORT7: tyve, tu ses na ceskym diskuznim serveru, nemel bys psat cesky? #kecy
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MMORT7: Věř a víra Tvá Tě uzdraví.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    HONZA09: Víš že bych i věřil že ta odpověď je z tvého pera?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HONZA09: Full-service hodinový manžel prostě.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    The Wonderful Story of Henry Sugar!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SITH: prvni stanek meli nechat a prejmenovat to na "breaking bad world". te miss laudanum za pultem by akorat stacilo servat ty bilo cerny prouzky.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    A Knockout Trailer: Watch Anthony Joshua vs. Francis Ngannou Live Globally on DAZN
    https://www.youtube.com/watch?v=U2cWsFL-LGU
    JON
    JON --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    v Glasgow otevřeli "Willy Wonka experience" pro děti, ale po kritice rodičů a žádostem o vrácení peněz to zase zavřeli. Musím říct, že to asi muselo být dosti zklamání :D

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Prave jsem se zakuckal kafem. Otevrel jsem auditko „7“ a prvni co jsem tam uvidel byl vyrok: „poznani lze ziskat pouze vedeckou metodou“ :)

    Wow.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Četl jsem to jako StarWars SharePoint :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Za posledni tyden me potesilo tolik veci, ze se usmivam na vsechny a na vsechno a zivot je najednou krasnej, skvelej a uzasnej. Ty jo, ja mam ze sebe fakt radost.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Kolegův pes nebyl apatický a nechoval se divně kvůli otravě, je jen masivně nastydnutý a se zánětem močáku, řešitelné snadno antibiotiky. Uf.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Syn má naposlouchané desky Divadla Járy Cimrmana a cituje úryvky. Teď mě hodně rozesmál: "Děvčata mu žertem říkají samec."

    Po chvilce: "A co to vlastně znamená, mami?"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam