• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    SALVATOR: "Já neumírám, já takhle žiju!"

    Jinak k topicu: Před asi 30 lety jsem byl v sousední vsi u svého rodného městečka na nádvoří hradu na nějaké veselici, se svými rodiči, a s těmi se tam dal do řeči nějaký jejich známý, strašně tlustý hlasitý chlapík, který když přenesl svoji pozornost na mě a nějaké puberťáky okolo, měl na nás kecy "Nedáte si klobásu? Támhle v tom stánku mají skvělou! Vy tady pořád přešlapujete, nenajíte se, a pak jste takhle hubený!" Chlapík je extrémně veselý a je ho všude tak plno, že mu není jak kontrovat, není ho jak utřít, opře se do toho, jak je mládež vychrtlá, během chvilky ještě dvakrát nebo třikrát.

    Střih - o 30 let později: Jsem v rodném městečku na náměstí na nějaké akci, je tam i pódium a vystupují na něm místní kapely. Jeden extrémně veselý švihácký frontman na pódiu scatuje a famózně hraje na saxofon do parádního blues rocku a mezi skladbama má plno vtipných řečí - až mi to začne být povědomé. Zeptám se mámy, kdo je ten pán s tím šíleným drivem, a ano, je to ten jejich známý.
    Já mám radost, že se dal dokupy a zhubl minimálně půl tuny, je pořád stejně výrazný, ale vypadá o těch 30 let později zdravěji než tenkrát, a máma je odvařená z toho, že si jejího kámoše pamatuju...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MMORT7: tyve, tu ses na ceskym diskuznim serveru, nemel bys psat cesky? #kecy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Fakt mě pobavilo tohle:

    [FIONOR @ Nejlepší hlášky hlody a kecy]

    Protože jestli ajťák neni úplný jelito, tak může člověk škubat za pubický ochlupení jak chce a stejně se dozví, že na to má udělat ticket. My totiž úplně milujeme, když na nás někdo vybafne zpoza rohu a vypálí na nás nějaký issue k ešení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam