• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    .. už to jede, panika odvolána? :)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Kdyby vam na obzoru nahodou rostl hrib, tak vite ze to nebyl jen vypadek serveru
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Nejde nikomu.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Syn píše úkol z angličtiny, kde má popsat člena rodiny. Vybral si mne. Hair type: BaldInterests: laying on couch. Že rád vařím, pěstuji chilli nebo aspoň čtu, to tam nenapíše.
    Druhý syn říká, že kdybych se oholil, nechal si naimplantovat vlasy, nastřelit obočí a vyhladit vrásky, byl by že mne hezký chlap.
    Hadi upřímní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: tak proto FB půlce lidí nejde ani přihlášení :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Facebook očividně znovu zavedl šťouchání. To mi přivodilo takový závan nostalgie! :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: U nás ti tohle prozradí žádost o potvrzení pro sociálku, na dávku na bydlení :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NAVARA: při prvním čtění jsem nějak dislekticky prohodil slovosled a s tím překlepem my z toho vyšlo, že ventil vášně byl nainstalován před jeho nastěhováním, tedy zodpovědnost majitelky, a dávalo to smysl.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAVARA: OK. U nas ti nikdo nepronajme ani kulnu bez dolozeni ze ho mas. Vetsinou musis jeste prilozit vypis z registru dluzniku. I to neni zaruka, kdyz treba pojistovna odmitne vsechno zaplatit, ale ve vetsine pripadu to staci na to aby ses nemusel soudit primo ty.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Hodila jsem si do smoothie čtvrtku nagy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: Povinné není, doporučené ano
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KULA: tak jestli bych kdy měla důvod jít do nájmu, tak kvůli pohodlí, abych se nemusela starat o nemovitost.

    "porušil zákonnou povinnost provádět pravidelné prohlídky vodovodních kohoutů, které nejsou vodovodním výtokem, udržovat je ve funkčním stavu a provádět jejich pravidelné výměny,"

    Už jen představa, že mám v cizím bytě kontrolovat kohouty a vyměňovat je, mě sere.

    A majitelka to měla mít pojištěný a bylo by po starostech.
    KULA
    KULA --- ---
    NAVARA: to vůbec neřeším, komické mi přijde, že to musí projít několika soudy, které pro hlavu v prdeli nafouknou účet o další 40k.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAVARA: hlavne: pokud uz dojde k soudu, tak leda mezi pojistovnou najemnika a pronajimatele, ne? Nebo u vas neni pro najemniky povinny pojisteni domacnosti a povinny ruceni?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOXICMAN: takže neumíš načasovat svou činnost? :-)
    my totiž máme taky jeden takovej automatickej obesílač a po tom, co se spustil plánovanej interval á 14 dní kolegům chodily zprávy každej den, vč. víkendů. no srsly, vývojáři jsou občas naprostí čuráci :) nesplní zadání a ještě mektají, že se někomu nelíbí email o víkendu a v nočních hodinách :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KULA: Ventil byl vášně nainstalován před jeho nastěhováním - tedy zodpovědnost majitelky - proč by za to měl nést zodpovědnost on?
    KULA
    KULA --- ---
    Nájemník vytopil byt, stotisícovou škodu nezaplatí. Na vině je ventil z Asie - Česká justice
    https://www.ceska-justice.cz/2024/02/najemnik-vytopil-byt-stotisicovou-skodu-nezaplati-na-vine-je-ventil-z-asie/
    Mrdkoidní český soudy udělají ještě větší škodu nežli “sračka” z Asie.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Stará německá přilba předělána na nabíračku vápna - Hořovice, Beroun - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/houmac/detail/197456620-stara-nemecka-prilba-predelana-na-nabiracku-vapna
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Shodou okolností se ke mně dostávají informace o nadcházející konferenci o břišní chirurgii. Mezinárodní účast, specializované příspěvky, fakt to vypadá jako dost dobrá akce pro břišní chirurgy. Ale právě vyhlášená "Hernia Photo Contest" mě pobavila.

    *Ano, v podrobnostech se člověk dočte, že jde o snímky Prahy, konference samotné... ale já doufám, že to někteří fotografující pojmou i jinak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam