• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SALVATOR: Romanes eunt domus!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pobavil mě název pohřební služby Via ultima. Asi chtěli, aby se to jmenovalo Poslední cesta, ale jakože nějak honosně, tak sáhli po latině a hodili to do překladače, ale vyšla jim z toho Poslední silnice. Protože jak my latiníci víme, cesta ve smyslu pouť je iter, poslední cesta je tudíž iter ultimum (snad sem nezvoral skloňování).
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    Dnesni scenicka konstelace Mesice a Jupiteru na cisty obloze bez mracku.
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Nejlepší skóre v mým životě! .) dva roky sem to nehrála... Užila sem si to maximálně!.)

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem na meetingu se šéfovou zvýšila hlas, protože mě nějaký věci fakt rozhodily, a ona to vzala s hroznym klidem a akorát se smála, že se jí dlouho nestalo, že by na ni někdo křičel.

    Já nemám radost, že jsem neudržela tón, mám radost, že mám kolem sebe vzory, který mi ukazujou, že je v pohodě mít hodně emocí a občas udělat chybu. Že když máte dobrej vztah, tak je všechno cajk.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Portáal občana
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    BOBESH: jo! Možná ten kefír s griotkou zafungoval jak elixír mládí :))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    KAKIHARA: tam dole u tesca? :)) ja tam videl jen nejakou vykalenou mladici, co tam neco porvavala, tak estli to nebyly kamaradky :))
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Nemravna AI 😀.
    Robot na veletrhu AI osahával reportérku. Znovu prověří jeho nastavení - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-robot-na-veletrhu-ai-osahaval-reporterku-znovu-proveri-jeho-nastaveni-40463913
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Haha, chces introverta vydusit svym ostentativnim mlcenim a ignoraci? Tak jo, nemam namitek :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Povedly se mi děsně dobrý čočkový lasagne a jedli je všichni. Ale muž se sám od sebe nabídl, že dneska spí v obýváku, že prý bude chrápat. Ale já vím svoje.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: stejky, tataráky, tatarku a zmrzlinu? rozhodně :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: zas určitě jí jiný věci, čeho se moje děti nedotknou ani dvoumetrovou tyčí!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: tak můj manžel by byl to čtvrté dítě :(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vyzkoušela jsem nový recept a tři ze čtyř dětí A manžel si přidali!
    jako u mých ultrakonzervativních strávníků to je událost, na kterou budu vzpomínat ještě za tři roky! .-)

    https://www.dinneratthezoo.com/chicken-broccoli-casserole/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Potěšení.

    Dnes jsem se překonala. A jsem na sebe hrdá (děkuji za podporu ID BACCARA). Po čtvrt roce jsem se vydala do autosalonu skrze koupi nového vozu. Byl to strašnej stres, ale dokonce jsem i poprvé zkusila řídit automat. A pán mi řekl, že pokud jsem opravdu řídila automat poprvé, tak jsem byla lepší než mnohý muž! Jistě, mazal mi med kolem huby, přeci jen mi chce prodat vůz, ale rozhodla jsem se mu věřit. :)

    No a vyčerpalo mě to natolik, že jsem odpoledne usnula.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: no, musím to vymyslet, mám všude na stěnách věci, peklo.
    Asi to půjde místo obřího chemlonu do předsíně :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: krásně to cvakne, když to rozsvítíš! Myslela jsem, že to pověsím nad gramofon, aby byl oltář dokonalej, ale je to dost těžký, tak se bojím.

    SIR_PROMOE: to teda! :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    MULTICAT: nejhezci darek je takovej, kterej vam nekdo vyrobi :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dárek od Baccary. Ještě to teda musíme přidělat na stěnu.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MAR_TINA: jo, vlastně! <3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam