• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Šestimístnej bonus za loňskej rok, přidáno na výplatě a opce na akcie matky v hodnotě nižších tisíců eur. Jako někdy mě ten korporát sere, ale má to svoje světlý stránky. Tak já to AML školení teda udělám, no.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Školní rebel dneska přišel s podomácku odbarvenými vlasy na blond (tj. výsledek = zářivě oranžová). Tak si ho naše sekretářka vzala stranou a udělala mu instruktáž ohledně následné péče a nápravy situace. Většinou s ním řeší neomluvené absence apod., tak mě to dojalo.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Snídaně :)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnes je první jarní den (astronomický).

    A čmeláci u mě na zahradě to vědí!

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    "Je tu relativně početná skupina lidí, co se ve společnosti, politice a celosvětovém dění orientují skrze fakt, že nejsou očkovaní proti covidu."
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Právě jsem po třech letech dokončil obraz (spíše nástěnný projekt) a mám z tohoto ohromnou radost, protože samotný proces kompletace zabral několik dní, nanejvýš dva týdny, ale zbytek času snědla příprava. Už se těším, až to půjde pod sklo! ;)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIDA
    VIDA --- ---
    Našla sem pro sebe decaf, kterej mi chutná jako kafe. #doubleshot
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ERRTU: Jo, sou tam dobrý špeky, ale já měl hlavně na mysli takový to vodění za ručičku při orientaci ve světě, co dělá i řada jinejch současnejch her. Máš najít strážní věž nad městem? Bum, prdneme ti na mapu značku jak kráva, aby ses náhodou neztratil. V některejch případech ti ji dáme i rovnou do herního světa, aby ti to bylo jó jasný, ty blbečku. Tak a můžeš jít rovnou za nosem.
    To se mi naopak zase moc líbilo v KCD. Najdi kata dřív, než začne poprava, bydlí v domku na kopci za městem, dojdeš tam tak a tak, poraď si.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A ještě Gervais z related :)

    Ricky Gervais on Woke Culture
    https://www.youtube.com/watch?v=QXgmkv1PwlI
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: mam zcela obraceny problem. na druhe mape na me behem pul kilometru vyhodila snad deset originalnich pasti.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pacific Drive, skvělá hra. Jen škoda, jak to člověka často vodí za ručičku.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SATOO: Chlapi nikoho nezajímají, na ženy a děti se vybere :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SATOO: jako řada sbírek má úspěch a určitě se to rozhýbalo, že lidi přispějou, když vidí, že to pomáhá doopravdy. je skvělý, že to má výsledky.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Okamura na srazu youtuberů: Vyrůstal jsem v dětském domově 😢

    Okamura na setkání se seniory: Vyrůstal jsem v domově důchodců 😥

    Okamura na setkání s pejskaři: Vyrůstal jsem v útulku 😥

    Okamura na setkání s fanoušky Harryho Pottera: Vyrůstal jsem pod schodištěm 😥

    #Švýcarák
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mám radost, že to celé bylo opravdu s dobrým výsledkem a zabralo mu to klukovi no
    se poslední dobou dojímám u takových věcí
    Léčba zabrala. Dvouletý Martínek je po operaci „úplně jiný chlapeček“ - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-lecba-zabrala-dvoulety-martin-je-po-operaci-uplne-jiny-chlapecek-248081#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.web.nexttoart
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    nasrany african ktery po leta posilal belochum prosebne emaily aby mu pomohli prevest penize do evropy vzal konecne veci do vlastnich rukou :)
    peníze zadarmo - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/chybicka-se-vloudila-bankomaty-vydaly-etiopanum-miliony-dola/r~e80610c8e5df11eebeca0cc47ab5f122/
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KOUDY: pockej az kolem tebe na letisti probehnou rychlosti geparda, kolecka kufru rozzhavena do oranzova, za nima stopa zarem tajicich dlazdic.
    "prosim vas ale na ten prestup mate jen pul minuty"
    "pche, stihame i s kafem, mame natrenovano" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam