• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Má drahá sestra:
    A propos, mám dalsí hudební test, nevíš, jak se jmenuje pisnicka, kde se zpívá" i
    wonder wo o o o wonder why wa a a a why"?Ty slabiky jsou desne vysoko.

    Včera jsem to slysela na pohřbu a bylo mi blbý vytahovat SoundHound.
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    ENDER: Musíš víc očkování. A taky sundat tu helmu z alobalu, pak to jede dobře.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Celý deň v dielni a už aj čiastočný výsledok predčil všetky očakávania. Už aby bolo zajtra večer a hotovo. :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    Vypnul jsem si v telefonu 5G, aby me nemohli ovladat pres cipy z ockovani!
    A taky kvuli tomu, ze tady u nas to funguje fakt blbe, ukazuje to na celkem velkym prostoru (nekolik km2) signal, ale funguje blbe, pripadne vubec. S ohledem na omezenou rychlost je ta technologie stejne prakticky k nicemu..
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Multicat se chystá do Plzně a je z toho pozdvižení! Já se na ně tak těším. <3
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PIKACZU007: Ta póza na fotografii je tzv. kontrapost - typický pro antické sochy, které vypadají, jako že přenášejí váhu na jednu nohu (a vzniká tím typická esovitá kompozice a hra svalů) - v tomhle případě ale málo viditelný, skrz to nadměrné triko s velice trefným nápisem...
    Každopádně je ale tvoje nechuť ke tisíce let starým technikám, které vycházejí z anatomie lidského těla, poměrně bizarní a zníš jako nemalý kverulant a zakomplexovaný čuráček.
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    FIONOR: hrozná póza
    SITH
    SITH --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Hrozně moc mě potěšilo, že jsem objevil hudební projekt Magdalena Bay. <3
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOFNAK: WTF? To vypadá uplně jako můj pes, sem si nikdy nevšiml že si vrznul s králíkem
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: v dubnu nebo květnu '22 se muž v tomhletom trčku poflakoval po poněkud industriálnější části Kladna, když v tom ho zmerčili dva takoví vazouni a vydali se k němu. Už už zvažoval, jestli mu plíce dovolí sprint až někam do civilizované části města, ale mladí muži ho jen lámanou češtinou pozdravili a požádali ho, jestli si s ním můžou udělat selfie :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SALVATOR: ano, jak píše Hejsek, prsty mám rozpíchané, ale autocorrect na to měl jiný názor :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Need!

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: pripadne je majitel hipster a jezdi v nem ironicky :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, v tý Lípě to prodává nějakej Mihal se silným východním přízvukem. Když si vezmu svoje tričko Russkij voennyj korabl idi nachuj, tak bych u něj moh zabodovat.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naše kantýna. Po předchozích neslavných pokusech jsem po delší době párkrát okusil a kvalita se neskutečně zvedla. Jsem nacpaný a blažený.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Potřebujeme druhý auto, mám dva tipy a příští tejden je jedu obhlídnout. Jedno je v Českejch Budějovicích, druhý v Český Lípě, ale v obou městech v ulici Okružní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam