• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    FRDK
    FRDK --- ---
    MULTICAT: S těmahle prsama jsi kojila, jo? Houno!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Pobavil mě syn: "Mami, přestaň mi dávat kapesné a šetři na novou podlahu."

    Nelíbí se mu stejně, jako mně.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    HRAFNAIN: To je z Paralerních listů z FB. Tam toho je hromada.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HONZA09: máš i nějakou Vánoční? Nebo Novoroční?

    a vůbec, celou knihu by to chtělo : D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tam, kde bydlím, dostávají děti na Velikonoce sladkosti zhruba do dvanácti let. Pak nastane bod zlomu. Ve třinácti, kdy začnete vypadat jak Stropnický junior, do vás v každém domě lijí slivku za slivkou. Asi nějaký zasvěcovací rituál pro vstup do puberty.

    Na Velikonoce, když mi bylo cca 15, asi nikdy nezapomenu. Přišli pro mě dva kámoši, zmrskali jsme moji rodinu. Výslužka čítala 2 přelité štamprle

    O dům dál jsme zmrskali sousedy - další 2 štamprle

    V domě prvního kamaráda - každý po jedné

    No a pak nás čekal dům, kde bydlel týpek, co měl tři dcery, které unesl zlý černokněž…né, dělám si prdel, tohle není pohádka. Týpek měl tři dcery a za domem obří stodolu, které říkal Sektor. Jakmile jsme vymrskali jeho dcery, prohlásil “Ogaři, ide sa do sektoru”. Tak jsme šli. Sektor byl takový archiv lahví slivky. Byly jich tam tisíce, všechny chronologicky seřazeny.

    Začal to do nás i do sebe klopit. Nalíval nám do divnopanáků, které měly zúžené hrdlo. Ve chvíli, kdy jsem vypil půlku, vytvořila se v panáku bublina a druhá půlka do mě kvůli zúženému hrdlu neočekávaně vjela rychlostí světla. Zasraná alko fyzika. Takhle jsme jich louskli ani nevím kolik.

    Týpek pak zahlásil “Tak a už běžte, my mosíme do kostela”. Sednul na místo řidiče a odjel.

    Kámoš se zblil po dvaceti metrech. Společně jsme se pak doplazili k domu druhého kámoše. Ten si lehl na zahradu, odkud ho za nohy odtáhl taťka. V tom vleku se zblil taky. Naštěstí byl vlečen ve stabilizované poloze.

    Já jsem pak vyrazil taky směr domov. Bylo to dobrých 300 metrů. Cestou jsem to ale zalomil někde v lese, kde jsem spal asi 6 hodin. Po probuzení se mi naskytl výhled na krásný západ slunce a stéblo trávy, po kterém lezla beruška. Poetické jak svině. Asi po minutě jsem zjistil, že mám 7 zmeškaných hovorů a že ležím v natrávené snídani.

    I přesto, že jsme všichni tři z Valašska, se z nás dodnes nestali alkoholici. Nejspíš díky Velikonocím.

    #Švýcarák
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    koupelna vymalovaná, obklady a dlažba umyté, beránek i mazanec chladnou v kuchyni, ještě zasadím bylinky, co jsem si včera koupila, a vyrazíme do kina a na večeři!
    Víkend bez dětí, jak má být :-)
    SITH
    SITH --- ---
    WEWERKA: respekt :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavil kámoš...

    někdy o víkendu ráno chodím na takový to workoutový hřiště (hrazdy a tak...). No a dneska tam přiběhnul pejsek asi dost štěkal (já mám sluchátka, nevim nic). Najednou se zjevil maník a strašně se omlouval a pak mi povídá, že mě zná a pochechtával se. Tak jsem si pomyslel, že to je odvrácená tvář popularity, kdy tě lidi na ulici poznávají a ty nemáš soukromí.

    Realita ale byla bohužel taková, že tam hned bydlí a protože žena o víkendu vstává, tak mě tam viděli a říkají mi "tanečník"....OMG a to jsme tam byl tak 5x...wtf? ach jo....

    Tak to píšu kámošovi, s tím, že každý hřiště by mělo mít 10m vysokej živej plot okolo! A on mi píše: "tanečník je pohoda, mohli ti taky říkat "škrábač na koulích":DDD

    Tak tenhle pohled na věc mě nenapadnul a musim říct, že je v tom velká moudrost!:D Tanečníka beru:)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Vcerejsi odznacek za brezen.

    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    MULTICAT: Jaký jsi mu nakonec vybrala místo?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Jako jo, každá má pár specifických znaků, třeba ě, ů, ä...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Pracovala jsem na zahrádce a zasadila keřík, který jsem včera dostala od Hejska :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: netušila jsem, teda spíš jsem si neuvědomila, že v nich je rozdíl.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Sehnal jsem dneska Bong :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Chtěla jsem si napsat českou abecedu. A musela jsem se hodně zamyslet, protože mi tam automaticky skákala jen ta slovenská.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Koupil jsem si motorovou pilu! Ted to kaceni dubu pujde samo...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: ja mam podezření ze kuchař od nas vede na FB stranku "dneska uvarim, zitra se poseru" protoze mi tam nikdy nechtějí schválit jeho výtvory :D
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní návštěva.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SAMOUT: Mně to přijde buď jako recese nebo jako úplná blbka, protože Nirvana je hádám přesně styl middle-aged manů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam