• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kdyz Lidl pred 15 lety otevrel prvni filialky ve Svycarsku, pouzil v nich stejny kasy jako v nemecku. Brzy ale zjistil, ze Svycari nejenom mlivi mnohem pomaleji nez nemci, ale ze si i skladaji zbozi do tasek naprosto bez stressu. Vysledkem bylo ze od te doby vsechny kasy prestavel ;)

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Global warming: Na svatého Řehoře, teplo jako u moře.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní rozkvetlá procházka

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LUSINDA: U nas se vykupovala pekna kozka za 10 a natrzena za 3. Bylo to moje jediny kapesny.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    LORDPEET: zrovna dneska sem to sjizdel taky a jak rikas :))
    IF_
    IF_ --- ---
    LORDPEET: A Lap Dance Is so Much Better When the Stripper Is Crying:)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BOBESH: to neni drag queen ale rovnou drag empress
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěščilo mě, že je do 18.4. ke skouknutí na ivysílání PSH Nekonečný Příběh :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :D nevim. dál!
    Seattle transgender attorney Stephanie Mueller seen wearing questionable outfit during hearing for client
    https://nypost.com/2024/04/05/us-news/seattle-transgender-attorney-stephanie-mueller-seen-wearing-questionable-outfit-during-hearing-for-client/
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Těší mě, že geokáčátka už ujdou bez řečí pět kilometrů, s řečma sedm, s hodinovou přestávkou na občerstvení deset. To už se dá. Až půjdou přivázat na lano a vytáhnout na strom pro pětkovou, budu megašťastná:-D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LUSINDA: no to rozhodně. Driv to pomalu každému viselo u stodoly a hodilo to dobrou kačku. Dneska bys musela nasbirat X kůží, abys mela aspon na chleba.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: výkup byl, ale ta cena zůstala asi 30 let stejná:(
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LUSINDA: už od malička si pamatuji, že je to běžná věc. Jak výkup, tak cena.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LUSINDA: přečetl jsem že součástí bude exploze exotického ptactva a byl mírně zaujat.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Králičí kůže za dvacku to chceš!

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Muzeum mikrobů

    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Švankmajerova výstava a nejvíc tenhle labyrint. Rozhodně se tam ještě mrknu a možná zkusím to jeho křeslo. Teda, když seberu odvahu :)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Kdyz jsem vysvetlovala dvojcatum procenta, nerekl mi, jako ja jemu o deset minut drive, ze hlavne mam byt klidna, protoze rev nepomuze, ale prinesl mi cokoladove vejce plnene vajecnakem.

    He is the one! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam