• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    BLOWUP: Asi tě to překvapí, ale i český Lidl má dva plochy za pokladnou. A pokladní markuje tak rychle, jak uklízíš.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Pořídil jsem si v zoo kýbl sloního trusu... Napadla mě ďábelská myšlenka co s ním... :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MARASAN: odhadoval bych ze je obmenuje i tam, ale proste helmuti maj jiny tempo a tu velkou odkladni plochu za kasou ocividne nepotrebujou. Navic, u nas jsou klesicky ty velky odkladni plochy za kasou dve, protoze typicky zatimco jeden zakaznik si to dava do tasky, zbozi druhyho zakaznika uz po pasu nekam musi dojet. Pamatuju se, jak jeden bejvalej kolega ze severniho nemecka prvni dobu nez si tady zvyknul byl z toho „zpomalenyho filmu“ uplne na nervy :)

    Ja se pamatuju jak jsem pred tema patnacti lety do toho Lidlu ze zvedavosti zasel a ty sceny u tech pokladen byly dost epicky.
    FIDA
    FIDA --- ---
    Včerejší výlet do Vlčí rokle

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro
    https://www.youtube.com/watch?v=uKbuFYd468w
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BLOWUP: v Nemecku kasy neprestavel a 15 let jsou ty stejny?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kdyz Lidl pred 15 lety otevrel prvni filialky ve Svycarsku, pouzil v nich stejny kasy jako v nemecku. Brzy ale zjistil, ze Svycari nejenom mlivi mnohem pomaleji nez nemci, ale ze si i skladaji zbozi do tasek naprosto bez stressu. Vysledkem bylo ze od te doby vsechny kasy prestavel ;)

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Global warming: Na svatého Řehoře, teplo jako u moře.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní rozkvetlá procházka

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LUSINDA: U nas se vykupovala pekna kozka za 10 a natrzena za 3. Bylo to moje jediny kapesny.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    LORDPEET: zrovna dneska sem to sjizdel taky a jak rikas :))
    IF_
    IF_ --- ---
    LORDPEET: A Lap Dance Is so Much Better When the Stripper Is Crying:)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BOBESH: to neni drag queen ale rovnou drag empress
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěščilo mě, že je do 18.4. ke skouknutí na ivysílání PSH Nekonečný Příběh :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :D nevim. dál!
    Seattle transgender attorney Stephanie Mueller seen wearing questionable outfit during hearing for client
    https://nypost.com/2024/04/05/us-news/seattle-transgender-attorney-stephanie-mueller-seen-wearing-questionable-outfit-during-hearing-for-client/
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Těší mě, že geokáčátka už ujdou bez řečí pět kilometrů, s řečma sedm, s hodinovou přestávkou na občerstvení deset. To už se dá. Až půjdou přivázat na lano a vytáhnout na strom pro pětkovou, budu megašťastná:-D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LUSINDA: no to rozhodně. Driv to pomalu každému viselo u stodoly a hodilo to dobrou kačku. Dneska bys musela nasbirat X kůží, abys mela aspon na chleba.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: výkup byl, ale ta cena zůstala asi 30 let stejná:(
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LUSINDA: už od malička si pamatuji, že je to běžná věc. Jak výkup, tak cena.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LUSINDA: přečetl jsem že součástí bude exploze exotického ptactva a byl mírně zaujat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam