• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Som to s tym chodim cez vikend trochu prepiskla. Ale pobavilo ma, ze hned jak bola moznost, tak telo prevzalo kontrolu a postaralo sa o par hodin spanku. A o vacsie prebratie sa postaral az teraz uz fest hladny zaludok. :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Jak jsem se včera houpala na obří houpačce, kochala se vůní a zvukem lesa. Užívala jsem si sama sebe a hlavně toho, že mě za to že jsem, nikdo nebude soudit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Sdílená radost je dvojitá radost. Já mám Lego a démonek má krabici s výplňovým materiálem na drásání a ničení.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MULTICAT: to je odznak dverolezce
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ráno jsem dceři našla na noze obří klíště!

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    mě těší, že dobří holuby se vracejí, a každá manická epizoda má svojí ataku, a i když je venku hezky, stihne se třeba ještě přesvečer zachránit ten promarněnej pátek.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    S Navarou, majitelem “co vas sere” jsem si psal co koukam do posty naposled dva roky zpatky, ale dalsi nula si bude myslet, ze muzu za jeji posranej zivot. Netusim proc mas ban kamo, ale nejspis to bude kvuli tomu, ze ses tam choval jako kreten. Jdi radsi ven. Je tam hezky a zitra ma byt taky. Coz me tesi, abych nebyl ot. Mir a lasku.
    SADY
    SADY --- ---
    ze ten koudakem zarizenej banicek v co vas sere mam uz pul roku, majitel nekomunikuje, hlavne ze se tam prsil jak to bylo zertovne, komediant :)))
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    Zas a znovu Chiaki, nejlepsi sushi restaurace v Praze!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Neplánovaný, 27 km dlhý výlet. To už bol celkom slušný tréning na camino. Chromé koleno krásne drží, aj bez spevnenia. A dokonca som aj dopajdla niečo cez 3 km so zvrtnutým kotníkom včas na vlak naspäť. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    koukám, že tady mám ještě práci tak na hodinu, tak že si pustim hudbu a vlítnu na to. Nandám sluchátka a jedu...

    ....až asi po 20 minutách zjistim, že jsem si sice vzal sluchátka ale nic do nich nepustil?

    Ach jo:D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    10 kWh/1000 hodin? To je poměrně komplikovaný způsob, jak napsat "10 W"
    CROSS
    CROSS --- ---
    Nevim, jestli to patří sem, nebo do co mě nasralo (ale ono mě to ani nenasralo), ale pobavilo mě, když na Ruzyni dělali takový ty stěry z dlaní a z bot… mýmu pětiletýmu synovi. WTF. :-]
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    💚🤍💚 ách ten čas než vyrovnali byl🤤☺️
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Pivo a bramboračka po 16 km v nohách padli fakt dobre. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    potěšilo, že jsem náhodou po letech narazil na skvělou "live performance" Tash Sultana. Je to pořád skvělý!!!

    "Welcome to the jungle Are you gonna dance with me..."

    TASH SULTANA - JUNGLE (LIVE BEDROOM RECORDING)
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Vn8phH0k5HI
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    M. vzali na ZS, kterou jsme si pro ni moc prali a nebyla moc velka sance. Mega radost!
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Tá cesta je síce náročná, ale výsledky stoja za to. Zdá sa, že som dostala presne to, čo som nielen potrebovala, ale aj chcela. ☺️
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Pár minut co si poté, co si přinesu do ateliéru krásný nový extrasavý nešmouhující nechlupatící mikrovláknový hadřík, poliju si klávesnici minerálkou. Náhoda? Nemyslim si...

    *magic keyboard shines again*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam