• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Tesim sama sebe. Uz nevypadam jako velryba. A prestavam vypadat jako salam. Mam o deset kilo min, nez jsem mela v srpnu. Jeste par tydnu a budu uplne spokojena.
    SM3
    SM3 --- ---
    USA schválila pomoc UA 😘❤️
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Máme novou knihovnu ❤️
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Po výletě do zemědělského muzea jsme se stavili v indické restauraci. Platím útratu s diškrecí 1400,-. Pán připraví terminál, koukám na částku a zároveň přikládám hodinky. V tu chvíli mu dojde, že je tam 11400,-.
    I pan číšník si toho všímá a s mnohými omluvami počítá, kolik mi má vrátit a místo vrácení platby na kartu odpočítávání hotovost z kasy. Nakonec mi vrací 12500,- a až po dvojitém přepočtu si bere zpět těch 2500,-
    Mám teď nadbytek hotovosti.

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Vydarenej vylet a nadherny graffiti jako bonus :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORDPEET: Mě tam teda zásadně chybí chipotle. Bez tuny chipotle navrch už se můj talíř chili neobejde. Taky dávám jarní cibulku.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LORDPEET: jalapenos + na kosticky nakrajet cerstvou cibuli a chedar
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Včera / dnes jsme byli v Praze na party s věkovým průměrem tak 17 - 25. Nějaká slečna se dala se mnou na záchodě do řeči, a vypadlo z ní, že studuje ve čtvrťáku na gymplu. Pak se mě ptala, jakou školu studuju já :) Na to, že mě lidi tipují na 30 jsem si už zvykla, a je fakt, že včera jsem zrovna měla lepší den, ale tyvole studentka, to už bylo před 20ti lety :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EZECHIAS: občas mají v lidlu, když je nějaký španělský týden obří dobrá plechivka. Tyto jsou trochu horší z rohlíku.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Pokud máte rádi uzený, mám jeden tip.
    Pokud někdy jezdíte po Kolínský, tak když odbočíte na Kouřim, tak první vesnice na kterou narazíte je Třebovle. Mají tam masokombinát a prodejnu.
    Tohle se jmenuje staročeský špek a je to moc dobrý.

    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    MAR_TINA: Muzu rychly dotaz :] odkud beres cerne fazole (posledni dobou je nenachazim nikde…)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Čili je dobrý nápad, to mě těší i vařit

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mám velkou radost: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/224452801100407/cast/1037875/

    A moc si přeju, aby takových zařízení přibývalo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já bych to chilli potřeboval nepálivé, ale když tady bude recept, tak už si pak upravím sám :-D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LORDPEET: Dát se takovou nádheru bez receptu je skoro provokace.
    Chilli mám hodně rád a rád se naučím nějakou novou variantu.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    AXTHEB: Já ne. :D
    VIDA
    VIDA --- ---
    ERRTU: Carrot Ironfoundersson approves.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VIDA: krycí název pro trpasličí chleba, its a trap!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    LORDPEET: Vypadá naprosto luxusně! Spustili mi to sliny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam