• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    vždycky mě pobaví "urban legends" (v práci, ve sportu, v baráku...) o lidech, které už nikdo pořádně nezažil a jejichž činy jsou s ubíhajícím časem mírně řečeno zkresleny a v podstatě zidealizovány...

    "Starej Váchal by tam už dávno vlítnul a všechny je poslal do prdele"
    "Tam by prostě někdo měl bouchnout do stolu, jenže takový lidi jako starej Mašek už dneska nejsou víšco..."

    nebo nesmrtelný:

    To by se za starýho Nováka nikdy nestalo!

    ...akorát, že já už jsem tak starej, že si ty lidi pamatuju. A stalo by se leda velký hovno. Váchal by nikoho nikam neposlal, Mašek do ničeho nebouchal a za starýho Nováka by se stalo všechno tak, jak se to stalo...Ale neříkám nic, legendám všechna čest samo:)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsme s mojí čtrnáctiletou sestřenicí znovu rozkoukali Adventure Time od první serie :D skvělej serial a kvalitní trávení času s rodinou :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Potesilo me, ze ten starej ipad v supleti nezacal horet.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Jaguar z navěky.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Ešte stále som s rodičmi a psicou na mapách. Myslela som, že už to bude asi preč, ale nie. Boli u mňa pred 4 rokmi na návšteve, vyliezame z domu a zrazu nás míňa Google autíčko. Neskutočná náhoda, ale fakt milá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHARKIE: V Berouně taky. Potřeboval sem blbý antihistaminika, protože mi zrovna dneska došly a prodrat se do lékárny přiléhající k Albertu byl skoro nadlidskej úkol.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    SATOO: U nas im vypadla polka samoobsluznych pokladni. To som tam este nevidela. :D
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Jeden deň sviatok a v potravinách koniec sveta.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    ACKO: Je to dobre a vtipne, ale prijde mi, ze je to jen Mikyrova verze "Cunk on Britain" , ale taky to budu sledovat dal :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    Dneska potěšilo, asi budu sledovat i dál
    Jaká byla první slova Praotce Čecha? | Mikýřova hysteorie EP.I
    Jaká byla první slova Praotce Čecha? | Mikýřova hysteorie EP.I
    https://www.youtube.com/watch?v=VSD3m0tUGKE
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    The Terminator - 1950's Super Panavision 70
    https://www.youtube.com/watch?v=E4OywilYauQ
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    30 let spolupracuji s anglickymi punk veterany CONFLICT, jsme velci pratele, ti si ted sehnali noveho booking agenta pro EU, ale rekli mu jednu podminku a vyjimku, ze v ramci CR jim bookujeme my s Knockout Booking. ;o) On souhlasil. Mimojine je to booking agent Laibach pro Benelux ;o)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Julianne Moore by Peter Lindbergh for Harper’s Bazaar, 2008
    "Seated Woman With Bent Knee" by Egon Schiele, 1917

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ÚS rozhodl o konci kastrací při úřední změně pohlaví | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kastrace-trans-povinne-uredni-zmena-pohlavi_2405070908_ank
    SITH
    SITH --- ---
    SALVATOR: co bys od krále cringe a vrchního stalkera čekal
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: Protože ve tvým případě to vyznívá jako uslintaný lustrování kdy která slečna postovala a za kolik palečků :⁠-⁠)
    Což konkrétně teď nemusí nutně bejt ten případ, ale ozvěna minulých hovadství je neúprosná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam