• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ma pravdu ten chlapec :))

    FINSON
    FINSON --- ---
    OCTOPUSS, TEKKIT: Doprava zdarma je v programu Alza Premium, který si - wait for it - musíš zaplatit. Od nějakých 6 objednávek za rok se to ale začíná vyplácet. Jinak nic jako poštovné zdarma od určité výšky útraty prostě Alza nevede, no, na to jsou jiné eshopy zase s jinými nevýhodami.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me potesilo ze Greta ted protestuje za Hamas a Palestinu, protoze otazku globalniho oteplovani svym protestovanim uz vyresila a tim padem se mohla presunout k jinemu, novejsimu tematu :)

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Tak jsem si po roce oprasil nemcinu a dobry porad umim kulovy 😄, ale nejdulezitejsi veci jsem zvladnul jako dostat se na festival, kde stal zaparkovany bus, bez listku a backstagepasu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: já to vždycky platím hned, nedošlo mi že to někdo může chtít až na místě
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    OCTOPUSS: aha, to mě vůbec nenapadlo, ale pak je to jasný
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TEKKIT: Doprava zdarma dávno není, protože lidi si nechávali posílat spoustu věcí, a nevyzvedávali je.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pobavila Alza...telefon 16990,- a doprava do Alzaboxu 49,-? To bych dal teda zdarma tu dopravu, když je to taková položka
    SITH
    SITH --- ---
    Pobavilo, že existují lidi, kteří se točí při Rammstein ohnivé show a kouřových efektech, a přitom skandují "Greto poser se".

    Takhle zakomplexované bílé starší muže jsem dlouho neviděl a fascinuje mě, sympaticky, jak ta mladá holka triggeruje tyhle skupinky hlupáků.

    KURE
    KURE --- ---
    Rim tim tagi dim :D
    Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim (LIVE) | Croatia 🇭🇷 | Grand Final | Eurovision 2024
    https://youtu.be/YIBjarAiAVc?si=tfdgCc1Yzu8UuTTD
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Zastavil mě na ulici policajt a zeptal se mě, jestli je moje 14letá fena policejní pes, že prej vypadá jako Komisařka Rexka.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOFNAK: a pak ať někdo tvrdí že koruna není pevná měna:)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Zmrzlý banán politý čokoládou na vaření, místo kupovaný zmrzliny :) Ať žije lenost.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Kdyz mi 16lete mlade rekne, ze nevypadam na svuj vek a jde ze me krasna mladistva energie. A celou dobu ji bavi si se mnou povidat. Mile, ze ta snaha se nezmenit je uspesna.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Nejvic lidi nezvlada prichod AI v auditku se svlecenymi holkami
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ve Skandinávii mi to nevyšlo a nakonec mi stačilo v Česku vykouknout z balkonu.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Teda tak Clarkson, kterej nasypal seminka horcice na mlynek..to me totalne smichy polozilo.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Polární záře
    ENDER
    ENDER --- ---
    Koupil jsem si na aukru paddleboard za 2500, mel byt pouze rozbaleny.
    Kdyz jsem ho rozdelal, zjistil jsem, ze se z nej sype pisek a kdyz jsem ho nafouknul pres noc z nej utekla cast vzduchu (asi 0.2 psi, coz neni tragicky), napsal jsem teda prodejci, ze to nebyl uplne ok obchod, tak mi nabidnul vraceni, pripadne 1200 zpet na ucet. Tak mam paddleboard za 1300.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam