• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Postřelili fica. Tak doufám, že trpí a brzo chcípne.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Potkala sem u garáží našeho ředitele, který byl k dnešnímu dni sesazen. Nesl si kufr a nejaky darkovy kos, evidentne tu byl dneska naposled. Někomu říkal dobrý den, pak mě mě míjel a já mu řekla na shledanou.
    No, pak sem zjistila, že ten dobrý den patřil mě, jelikož tam nikdo jiný nebyl. Asi to vyznělo trochu blbě, on mi přeje dobrý den a já mu rovnou říkám sbohem. :")
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    PREKOTKA: taky....
    A nejlepší na tom je, že dle talentovek neuspěla na uměleckých školách, tak se hlásila na obchodky, kam samo se svojí matikou nemohla mít šanci.. už jsem se smířila, že budeme zkoušet druhé kolo.. a dnes... Přijata na uměleckou školu, se kterou jsme už nepočítali a ještě na tu kam fakt chtěla jít..!!!
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    PREKOTKA: Z neteře je od rána gymnazistka 😎💪 gratulace
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Vzali ho tam, kam chtěl! Jo! A dopadl velmi dobře. Mám strašnou radost.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DROOPI: I ty iichotníku.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    🙃

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    NELLAS: to porad rikam, ze ridici z povolani jezdi porad nameteny :-))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dneska jsem jel z prace poprve domu novym autem a spotreba byla 4.1 litru na 100km. Uz chapu jak se citi lidi, kteri letaji ctyrikrat rocne na dovolenou, protoze maj za co :)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Mám na cestě první výtisk jedné knihy (něco jako typologie telegrafických sloupů XX. století) a dle všeho nějakou dobou bude jediná v ČR. Já budu zase tak hrozně nafoukanej! :D :D :D :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: High five bro! Koukam, že mam take hezke číslo.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    DOUPLE: Kdo je proboha Zuzana Majerová? Chci to vůbec vědět?
    Ve druhém dílu (kdyby existoval) bysme se pravděpodobně dozvěděli, že matematika může za ženskou obřízku, a ekonomie nás chrání před migranty a LGBT...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOUPLE: tam byl geniální koment: když se idiot potká s autistou.
    KURE
    KURE --- ---
    100k kroků v květnu.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :))
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Tak to je on bonbón. Co s nim? No tak ho snim a snim i závin a harlekýn :) Bonbón od divadla sklep jsem neslyšel asi 10 let a totálně mě potěšilo ho zase najít a slyšet.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Ve čtvrtek mi moje 18leta kočka přestala jíst, byla jsem na chatě, tak jsem tam zajela na veterinu... Dost mně vyděsili. Dnes jdu konečně na veterinu kam chodíme od začátku... Tak moje milá má blbou štítnou žlázu, měla kámen, tak ho odstranili, ale jinak má výsledky jak kdyby jí bylo 10!!
    No dohromady jsem tam za sedmičku a ještě nejsem asi u konce, ale prostě ta holka kterou jsem si porodila, a vlastně ani moje být neměla, tady se mnou ještě chvíli bude!
    Sonička a já - nejdelší vztah v mém životě!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Nezavid :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SEKELLE: jee, tak to se tesim, az se pochlubis :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam