• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    "s čerstvými klouzky"... By me zajimalo, kde tenhle borec pri cene menu 95,- sehnal čerstvé klouzky :))
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Potěšili staré spomienky, čo mi FB ukázal. :)

    7 rokov dozadu som bola strašne moc happy, že som nachodila v Zoo až 8 km a zdolala 1 kopec, po ktorom som sa vyčerpaním motala, jak opitá.

    Teraz dám 3x toľko, skoro ani nemrknem a plánujem Santiago. Jak je tá cesta za zdravím fakt dlhá, tak sa úplne zabúda, koľko sa po nej prešlo a zdolalo prekážok.

    A najlepšie je, že si nejak matne pamätám, jak moc to bolo zlé, ale hlava postupne maže tie škaredé detaily, ktoré by mi teraz prišli už takmer nereálne. Jo, nakoniec to fakt pôjde. :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Pobavil mě kolega a jeho komentář, jestli za moje trable z poslední doby nemůže můj mulet.
    :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    FUNTL: Jde o gesto, které k ničemu nepovede, po několika měsících bude výsledkem "obvinění se neprokázalo". Případně ani nebude zahájeno šetření.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    MMORT7: nevím přesně s čím polemizuješ. Ještě tu tedy kopírují první větu toho prohlášení žalobce: Today I am filing applications for warrants of arrest before Pre-Trial Chamber I of the International Criminal Court in the Situation in the State of Palestine.
    Je samozřejmě dobrý znát kontext fungování ICC (https://www.icc-cpi.int/about/how-the-court-works). Toto je prostě fáze někde před "existuje zatykač", ale rozhodně to není nějaké abstraktní "chce vydat zatykač".
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    FUNTL: Je velký rozdíl mezi "chce vydat" a "existuje".
    Asi jako dát rovnítko mezi "prokurátor záda pro pachatelé 20 let" a "pachatel byl pravomocně odsouzen k 20 letum". Sakra sakra velký rozdíl.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JONY: Akorad že neexistuje.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    kombinace dárků pro tříletýho juniora,)))

    JONY
    JONY --- ---
    zatykač na Bibiho a Gantze
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NELLAS: Nemovitost je podle občanského zákoníku definovaná jako pozemek nebo stavba spojená se zemí pevným základem - což chalopuka na kuří nožce samozřejmě neni.

    Na první pohled je vidět jak při otáčení nadzvedává tu nožku

    Mrazik chaloupka video
    https://www.youtube.com/watch?v=GD63WRvX3nw
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Právnické termíny se někdy rozcházejí s realitou.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Mám od rána hrozně práce, ale stihnul jsem opláchnout tři auta. To potěšilo, ovšem příběh B. To nedokážu ani popsat. Takové radosti.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NELLAS: chaloupka na kuří nožce je samozřejmě movitá - to ti potvrdí každej, kdo viděl Mrazíka
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Pokud máš chaloupku na kuří nožce, která je ekologicky na elektrický pohon, tak tu nemovitost musíš taky někdy dobít. Akorát teda těžko říct, jestli je to pak ještě nemovitost.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    JON: tak víš co, když někdo tvůj hrad dobývá, tak ty, abys mu zabránil, aby tvůj hrad nabyl, ho nabíjíš dělovejma koulema :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Další do série
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Holt má velkou spotřebu elektřiny.
    JON
    JON --- ---
    TRISSIE: ono i dobyvani hradu je s tvrdym.
    Afaik jedina nemovitost, ktera se da nabit, je toto https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fougasse_(weapon)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nebudu hijackovat svým grammar-nazismem původní diskusi, ovšem tento příspěvek fakt pobavil:

    [CUKI @ Věci Veřejné - ten je pro mladou generaci. Cvičí, má svaly, tetování.]
    Například když byla daň z nabití nemovitosti ty "3%" tak mi ta daň n některých nemovitostech vyskočila asi na reálných 46%

    holt když si někdo pořizuje středověkej hrad, tak se nesmí divit, že platí i daň z nabití nemovitosti :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam