• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TRISSIE: ted uz to umej rozeznat snad vsechny, maj na to AI
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Tvl narozdil od vsech tech vlezlejch HELP US FUND THIS WEB, DONATE! mam chut tady tomu typkovi sam od sebe poslat naky prachy:D
    To je tak....vstricny a normalni, az me to dojalo a dost zvedlo naladu, ktera dneska stoji, teda stala, za starou backoru:) Navic to tam nevyskakuje pres celou stranku, ale clovek si to musi aktivne zobrazit:)

    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    RANDOM_NIGHT: …

    Teď jsem to použil poprvý!!!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KOUDY: Tak to používej…
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BEEBLEBROX: Bitch please...To tam dali kvuli mne.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: kolega zase vsechno "odemču", nebo "podej mi handru".
    No a ja zase musim intenzivně jednat se slovakem, takže uz se sem tam mrvím taky, ale do Ostravštiny snad nikdy nedojdu. Ten cíp dole bych normalne darovala slovakum, to uz s námi nema nic společného :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NIAN85: však mě to též ulítne :) ale co sebe dokáže vysoukat nejedna jadrná bezelstná duše, občas kroutím hlavou
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    PALEONTOLOG: Ja se plne prizpusobuju prostredi, takze treba rodna ostravstina mi tady trha usi :-) Fakt je, ze mi zustalo "rozni" a "chcu", kdyz chci neco opravdu moc a druheho premlouvam :-) (napr. "Ja vazne chcuuu ten posledni kousek cokolady")
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NIAN85: co jsem vypadnul z brna jsou mi tyhlety "máš koňa", "já chcu", "vezmi ty kabele" čím dál víc nepříjemný. já se tomu ještě zasměju, ale asi vím, narozdíl od moraváků, jak to na okolí dokáže působit :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NIAN85: jj, taky znam zradlo pro kone. Ale jak vypustila jeste tohi zmrveného "koňA", tak me to uplnr dostalo. Ja na ten jih prostě nejezdim a i na Plzenaky jsem si musela zvykat. :)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jee, ja to znam opacne! "Mas zradlo pro kona?" nechapu, co na tom Prazaci nechapou :-)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak treba sem. pardon za spam! ;)






    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Na Kubě povede ambasádu diplomat Zdeněk Kubánek.
    CT24
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam