• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: a můžu je vidět? .D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: doufám, že by se ti líbily ty moje. Bráním jejich povrch před celou rodinou.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JANEQ: Tyhle historky o místním Zázračným™️ samonosným schodišti maj na každým druhým zámku;)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Nová (vlastně už týden stará) epizoda Philosophy Tube...

    Vždycky mám na konci epizody trochu depresivní pocit, ale zároveň se cítím o kousek větší, protože můj horizont se dramaticky rozšíří a o trochu lépe vidím, jak málo rozumím světu (spolu s motivací a ukázkou, jak mu rozumět lépe)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    JANEQ: já zbožnuji tyhle ;) :D

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    JANEQ: mmm ;) moc děkuji!
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    BERRUNA: Tak to mrkni na tohle…

    The Mystery of the Staircase at Loretto Chapel
    https://youtu.be/Hh6S1cF3yrg?si=klxdnatavFk3JKaQ


    Schodiště v jedné americké kapli… žádné hřebíky, žádný centrální opěrný sloup ani žádné opěry kolem. Prý to postavil jeden člověk a nikdo ho přitom neviděl 😎
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Je to tam, finale !!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Neutuchajícímu kašli navzdory jsem šel na hodinku na zahradu. Odplevelil jeden záhonek a zasadil tam rajčata od maminky (prý nějaký nový "divoký" model, který hodně plodí a plazí se jako cuketa.
    Ještě než sem skončil, začalo pršet a za chvilku se strhla bouřka s kroupami.
    Rychle jsem sazeničky přikryl a pak místo, abych šel domů jsem bosý vychutnával tu sílu přírody. Skončil jsem durch mokrý, ale alespoň na chvilku s pocitem, že žiju a nejsem jen kripl.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TRISSIE: ted uz to umej rozeznat snad vsechny, maj na to AI
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Tvl narozdil od vsech tech vlezlejch HELP US FUND THIS WEB, DONATE! mam chut tady tomu typkovi sam od sebe poslat naky prachy:D
    To je tak....vstricny a normalni, az me to dojalo a dost zvedlo naladu, ktera dneska stoji, teda stala, za starou backoru:) Navic to tam nevyskakuje pres celou stranku, ale clovek si to musi aktivne zobrazit:)

    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    RANDOM_NIGHT: …

    Teď jsem to použil poprvý!!!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KOUDY: Tak to používej…
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BEEBLEBROX: Bitch please...To tam dali kvuli mne.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam