• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Jak vyrobit cheeseburger jako z McDonaldu
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    "Exposlanec Feri nastoupil do vězení. Odpyká si tříletý trest za znásilnění a pokus o znásilnění "
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    TRISSIE: jakoze by se to hralo v lednu nekde na lipne nebo jak jsi myslela na tu ekologii? :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že nám sami od sebe vyrostly na kompostu hnědý žampiony. :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Už 🍓

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRISSIE: Třeba k přesunu konání přistoupili právě kvůli úmrtnosti po Naganu, ha!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: si mě zkoušel, že? :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: eeeee, nechci Ti kazit radost, ale silenka :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnešní návštěva v kanclu. Zákazníci se zvířaty vítáni.

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JESTEDMAN: jakože by pak ta inkluze mohla bejt tak masivní, že už se nejenže bude hrát hokej v létě, ale budou i smíšený týmy a nakonec brankář třeba bude na vozejčku?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    já si teda taky odložím nevyžádanou sračku
    je to bizarní, ale tato zápolení skutečně národ spojují (ale jen na čas a zdánlivě)

    Osobně mě míjí veškeré fanouškování při těchto masových sportech, celkově mě udivuje, že se do profesionálních (!) klubů lejou veřejný prachy horem dolem a oni za to protěžujou jen vybraný jedince.

    Jsem pro přiznání statusu quo - tedy pro legalizaci všemožných dopingů v profesionálních sportech (stejně to dělají všichni a nakonec by to mohlo posunout vědění) a zároveň pro dotování pouze neselektujících klubů (sport pro všechny/děti, ne jen pro vybrané/talentované nebo ty, kteří mají bohaté rodiče)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ACKO: já teda původně myslela na ekologii (aneb jen proto, že to jde, ještě nemusí být dobrý nápad to dělat), ale tenhle nečekaný bonus mě nenapadl!

    akorát teda Nagano bylo v únoru a oslavám to nezabránilo, takže smůla :-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    TRISSIE: Přece bys nechtěla, aby ti ožralí fanoušci umrzli? Jak by jim bylo dneska na staromáku v -10? Srovnej priority.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    asi vas to pobavi, ale moderni spolecnost umi vyrobit led i v lete v pousti.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    všecko na hokeji chápu a akceptuju, ale proč se doboha mistrovství v typicky zimním sportu hraje v době, kdy půlka Evropy do té haly míří z plovárny?

    já jsem pak každej rok zmatená jak veverka, jestli je ten řev fotbal nebo hokej.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: to ne, fotbal to nechávám těm jižním národům, k tomu nejsem povolanej rozumnět ani se mi to nelíbí
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: hele jako jestli mas radeji fotbal a kluky s holejma hlavama, trickama s napisy "gegen jude" ci "jude slavia 88" a rad behaz behem zapasu po hristi s hracema, tak to napis...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ERRTU: no já teda mám práci, kde si pustím ten svůj milovanej blackmetal s technem a vůbec se nepatám nikoho na to jeslti mu to vadí - a pokud to někomu vadí, tak se mu směju že je netolerantní, pokud to někdo kvituje, tak to přepínám, protože s ním nechci sdílet to co mám rád. nic víc v tom nehledám :D

    no pro mě je na tom hezjké tohle - polarizace kterou přiživují snad uplně všichni ze všech stran a ano covid ukázal, že to zábavné může někdy být i ubíjející a nekonečné. Takže jo, kdyby mistrovství trvalo do skonání našich dnů jsem první kdo lobuje za uplněj zákaz sportu nebo možná i pohybu.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    OPERAHYPNO: tohle je v podstate ukazka toho co me vadi. "vzdyt jsou to krasne situace" no me proste rozhulakana tramvaj nebo rev pres tri patra jako krasna situace neprijde no. je to na stejny urovni jako kdyz ja zacnu v praci nahlas vsem poustet svuj milovany death-grind (coz spousta lidi vubec nerozeznava jako hudbu) a budu tvrdit ze to jen nechapou a musej si to naposlouchat, pak se jim to zacne urcite libit. ne, nechapu to, nikdy jsem se o to nesnazil a nikdy nebudu. nevidim duvod. klidne si na to chodte kdyz vas to bavi, me to najem nezvedne, jen kdyby to slo ohleduplneji...
    nic, tohle tu muzem tocit mesice, proste sem rad ze jsou ty svatky sportu a bratrstvi za nama a hotovo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam