• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    no ona měla ty žgraňě takové specifické, ale teda jestli ten náhubek má udělat tohle, tak bych tu investici raději ještě zvážil

    Poznáte ji ještě? Zagorová skoro nepohne obličejem! Mohou za to dávky botoxu? - Expres.cz
    https://www.expres.cz/celebrity/hana-zagorova-plastiky.A170207_124527_dx-celebrity_kp
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Zagorkovo obličej.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jsem ochotej to deseti nyxackam koupit.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zagorky tváře, Zagorky obličej? Myslíte Zagorčiny tváře, Zagorčin obličej, žejo? ŽEJO?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DR_NIKITA: mě taky a to jsem ještě ani neznala Jigsawa
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zagorky obličej mě vždycky fakt děsil, připomínala mi Jigsawa ze SAW...
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zagorky tváře? Vzhledem k tomu že je mrtvá jsi nejsem jist, že to chceš...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tohle by vam pry melo udelat Zagorky tváře a vyhladit vrasky :D
    Uplne vidim reakci chlapa, když se vrati domu a tam jeho žena s timhle v puse :D

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Můj muž má ke zdravému rozumu i zdravé srdce. :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěšilo mě, že jsem si včera otestoval svoji vůli a vyšlo to :) Nalil jsem si malýho panáka koňaku do whiskovky a pocucával jsem ho a vychutnával jsem si ho asi 3 hodiny a nechytil jsem slinu se ožrat :) Včera byl na to totiž ideálně deštivý den.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    že rostou!
    sice amanity v jahodách, ale rostou :)

    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Že jsem nebyla jediná kdo po finálním hokejovém zápase viděl na tácu místo zlatých medailí chlebíčky 😅
    EGERIS
    EGERIS --- ---
    Body a kalhoty na půl žerdi je nějaká nová móda?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: nee, to je fakt stara paní (nebo trol). Mozna ji prislo neuveritelne, že nekdo neco dava jen tak zadarmo. :)) Ja to vzdy davam k nam, at se pro to staví nekdo ze sousedství a pak az treba sem.
    SADY
    SADY --- ---
    ze se obcas uz dostane i na ty mrdky z justice, jeste kdyby tak dostavali vic i ty zaprodany fizly

    Bývalý elitní soudce stíhaný za korupci zkolaboval při čtení obžaloby. Odvezla ho sanitka - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-byvaly-elitni-soudce-stihany-za-korupci-zkolaboval-pri-cteni-obzaloby-odvezla-ho-sanitka-40473769
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ADELHAIDA: awwww <3

    jestřábník chlupáček :)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: to si takhle vyřizujou účty štětule, když jedna z nich dumpne cenu. neber si to osobně :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tohle je nadavka z messengeru, ktera me asi zatím pobavila nejvíc. Něco jsem tenkrát darovala do místní skupiny a nejaka stara paní mi vynadala, proc to jako dávám zadarmo :D Tak jsem ji drze odpovedela "protože bagr vajíčka neloupe". Babička mi to tenkrat asi chtela nandat a musim uznat, že nadala, protože hláška "uz mas po sezoně, takže se posad na prdel a vzpominej na posledního chlapa" mě fakt dostala. Musim si ji schovat do důchodu :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam