• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    In Future, Women Greet The Last Man on Earth by Lifting Their Dresses
    https://www.youtube.com/watch?v=ZkB2Y80i3pY
    KURE
    KURE --- ---
    ACIDQA: to by bylo zajímavé. Obzvlášť takhle v květnu:D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Jak vyrobit cheeseburger jako z McDonaldu
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    "Exposlanec Feri nastoupil do vězení. Odpyká si tříletý trest za znásilnění a pokus o znásilnění "
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    TRISSIE: jakoze by se to hralo v lednu nekde na lipne nebo jak jsi myslela na tu ekologii? :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že nám sami od sebe vyrostly na kompostu hnědý žampiony. :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Už 🍓

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRISSIE: Třeba k přesunu konání přistoupili právě kvůli úmrtnosti po Naganu, ha!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: si mě zkoušel, že? :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: eeeee, nechci Ti kazit radost, ale silenka :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnešní návštěva v kanclu. Zákazníci se zvířaty vítáni.

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JESTEDMAN: jakože by pak ta inkluze mohla bejt tak masivní, že už se nejenže bude hrát hokej v létě, ale budou i smíšený týmy a nakonec brankář třeba bude na vozejčku?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    já si teda taky odložím nevyžádanou sračku
    je to bizarní, ale tato zápolení skutečně národ spojují (ale jen na čas a zdánlivě)

    Osobně mě míjí veškeré fanouškování při těchto masových sportech, celkově mě udivuje, že se do profesionálních (!) klubů lejou veřejný prachy horem dolem a oni za to protěžujou jen vybraný jedince.

    Jsem pro přiznání statusu quo - tedy pro legalizaci všemožných dopingů v profesionálních sportech (stejně to dělají všichni a nakonec by to mohlo posunout vědění) a zároveň pro dotování pouze neselektujících klubů (sport pro všechny/děti, ne jen pro vybrané/talentované nebo ty, kteří mají bohaté rodiče)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ACKO: já teda původně myslela na ekologii (aneb jen proto, že to jde, ještě nemusí být dobrý nápad to dělat), ale tenhle nečekaný bonus mě nenapadl!

    akorát teda Nagano bylo v únoru a oslavám to nezabránilo, takže smůla :-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    TRISSIE: Přece bys nechtěla, aby ti ožralí fanoušci umrzli? Jak by jim bylo dneska na staromáku v -10? Srovnej priority.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    asi vas to pobavi, ale moderni spolecnost umi vyrobit led i v lete v pousti.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    všecko na hokeji chápu a akceptuju, ale proč se doboha mistrovství v typicky zimním sportu hraje v době, kdy půlka Evropy do té haly míří z plovárny?

    já jsem pak každej rok zmatená jak veverka, jestli je ten řev fotbal nebo hokej.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: to ne, fotbal to nechávám těm jižním národům, k tomu nejsem povolanej rozumnět ani se mi to nelíbí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam