• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    RANDOM_NIGHT: V obrazech z Ústavu,))

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Kdyby holky měli hlas jako Křemílek a Vochomůrka, tak je to do "co vás vzrušuje". Sakra ty chlebíčky a ta Jiřka!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Ulovila jsem lístky do Batolaterny....je to beznadějně vyprodaný a přidali dvě představení navíc 🙂
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Kdo jsem já, abych tě nějak omezovala...
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: proč oběma, když už, tak celá parta. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Když s bro pofelíte, bude vám oběma dobře...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TEKKIT: já tak mluvím. :(
    Ale není to abych byla cool, prostě mi tak očividně zobák narostl, když jsem vyrůstala na tom wowku a tak, no. :D
    KURE
    KURE --- ---
    TEKKIT: vždycky se mnou trhne to "felit" protože první co mě napadne za associaci, je felace....
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Ale fakt hodne!
    Boss přijede příští rok. Bruce Springsteen zahraje v Letňanech v červnu 2025 - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/kultura/hudba/bruce-springsteen-koncert-letnany.A240603_100739_hudba_jgo
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Pořídila jsem si drátová sluchátka a musím říct, že je to úžasný vynález. Nedochází tomu baterka, obě sluchátka jsou vždycky pohromadě, a když se předkloním a jedno sluchátko mi vypadne, nemusím ho hledat v trávě. Budoucnost!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Baví mě jak dneska mluví COOL lidi formou nadužívání slov přejatých z angličtiny

    "Jdu do GYMU"

    "jedu do džimu na vorkaut sabvejem, se přidej, můžeme pofelit bro"

    nejvíc:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Teda ale potřebuješ k tomu i kabelku...

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: já dnes locika vytrvalá! Měla jsem fakt radost. Jen fotka nic moc.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Kočku můžu zapůjčit (nebo něco podobného), polštář asi taky budu potřebovat :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Chci ten polštář i tu kočku :3
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Jetel kastanovy
    Trifolium spadiceum

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SHARKIE: na 2.3.5 jsem rozjel netflix :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Vyzerá to, že by jeden z otcových tabletov mohol byť ďalej použiteľný pre mamu. Zatiaľ som ich vyčistila zvonku, ale až sa nabijú, pozriem na vnútro. Chcela som ich pôvodne nechať s ďalšou elektronikou až na leto/podzim, ale keď mama teraz vytiahla ten svoj s androidom 2.3.5, že chce na ňom rozbehnúť TV, tak som to musela prehodnotiť. :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Dlouho sem neměl čas si stoupnout k soustruhu, tak mám radost, že jsem to nezapomněl...

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Tally Ho is sailing again!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam