• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Facebook tržiště

    JOPS
    JOPS --- ---
    OPERAHYPNO: Ty voe, já taky zdravím 🤣
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HOWKING: Actually...

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KOUDY: na nevidome koleji stoji vagon plny podprsenek...
    KURE
    KURE --- ---
    KOUDY: přesně "be kind to grandfather of your future ovelords" :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: no z tech 14 bych si nevvybral ani jeden a dalsich 14 nemusi generovat vubec :-)) nastesti je dost vtipnejch lidi s originalnim humorem, ktery ho nemusej delat na zakazku a proto si nic nemusi ulehcova pres LLM. svet zustane zabavnej, hura
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Zalezi jen na promptu kterej zadas. Z triceti slovnich hricek si jich vyberes treba 7, ktere by te nenapadly a pouzijes je..Ostatni zahodis. Stejne jako vygenerovanej text si sam doupravis do podoby ktera ti prijde ok.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: twl to je prisernej humor. aspon je videt, jak tezky je vymyslet dobrej vtip. pokud nastane AI dystopie, tak urcite nebude vtipna :-/
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KOUDY: pokud něco nasvědčuje tomu, že nadvláda AI bude takové charakteru tak v tom případě to uplně mení situaci a hurá AI - votevřete doly!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OPERAHYPNO: Samozrejme. Az nas jednou AI ovladne, tak si bude pamatovat, kdo z lidi byl uctivej a kdo ma skoncit v dolech na tezbu uranu.

    jinak tohle me pobavilo nejvic.."Jak se jmenuje okurka, která si hraje na piráta? Kapitán Nakládka."
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KOUDY: lol ty zdravíš stroj, to mě hodně pobavilo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    DEADSLUT: koukám se na to tváříš dost kysele
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TOXICMAN: há! Díky! ❤ Nalákat tam i kontextově skvěle sedí a třeba z láku vykvasí ještě něco:) Luck tam nenarvu, ale budu si ho hejčkat v hlavě:)) Hned jsem poránu míň zakyslá, děkuju!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DEADSLUT: napadá mě ještě "lák" - nalákat, případně podobnost s anglickým luck (ale to už je asi mimo)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    velmi potěšilo... takhle na noc.

    Dr Funk - Roadrunner (Live at Cube)
    https://youtu.be/SwYEBzXAww8
    FINSON
    FINSON --- ---
    DEADSLUT: Funniest shit I've ever heard.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ATUARFIK: no pickle kontext to právě původně je, a... jo, mam strach, aby zakázka nešla do kopru, jsem z toho poněkud nenaložená a dost jsem si tim zavařila, bojim se, že když neodevzdam včas tak dostanu nakládačku, pač je to fakt nálož, trochu se bojim, že mi okorá mozek (to se na vokurku snad taky dá nějak naroubovat, respektive našroubovat a zašroubovat, to by možná taky šlo), ale... i když se mi zavařuje mozek (a teď už se duplikuješ, milá slut), fakt nevim, co se při nakládání eště tak může dělat... :D jo, in a pickle indeed:))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DEADSLUT: Hm, třicet a zatím máš pět, myslím, že je záhodno si přiznat, že ses ocitla in a pickle. :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ...ledacos teď stojí kurva za hovno, ale dostala jsem se k části pracovní zakázky, pro kterou potřebuju vymyslet zhruba třicet slovních hříček na téma "kyselé okurky". Zatim jsem tak na pěti a nejsou moc úderný, ale ježišmarjá taková radost zaměstnat si hlavu zrovna takovouhle ujetostí:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam