• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ACKO
    ACKO --- ---
    NIAN85: tak každopádně tahle slečna byla vyloženě naštvaná, že si ji dítě všímá, žádný oční kontakt, naopak se odvracela, ale ten malej byl jí jak posedlej, tak mě to prostě zaujalo, proč to tak má
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NIAN85: Moje mladší dítě je totální "rasista" od útlého věku (přel. od nějakých tří let). Velmi přesně rozlišuje, kdo v rodině má modré oči a kdo hnědé, všímá si barvy vlasů a barvy pleti (my světlí Evropané jsme podle ní všichni žlutí, na rozdíl od tmavší části rodiny, ti jsou hnědí).
    Nevím, po kom to má, já kdybych měla někdy svědčit a popsat pachatele, tak si nevzpomenu vůbec na nic.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ACKO: Myslim a mam na malem vzorku deti overeno, ze barvu pleti vubec nevnimaji jako zasadni rozdil, pokud ji vubec vnimaji, celkove nehodnoti vzhled, ale spis, jak na ne clovek pusobi, pokud do toho samozrejme nezasahuji rodice. Az kdyz rostou, tak zacinaji pojmenovavat a hodnotit. Rekla bych, ze pokud je chlapecek v nerasistickem prostredi, vubec ho nenapadne, ze by mel byt jiny.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ATUARFIK: Tohle byla hodně mladá holka, takže jedině tetu :-), ale máš pravdu, do hlavy mu nevidím.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ACKO: Nebo mu prostě připomínala tetu nebo babičku. Když má dítě kníratého otce, taky se ve dvou letech vrhá na každého kníratého chlapa s hlasitým pokřikem "tati, tati!"
    ACKO
    ACKO --- ---
    Pobavila mě taková situace z metra, byla tam maminka, která měla chlapečka, tmavého/ tatínek černoch evidentně/. O kus dám stála černoška a ten malý chlapeček na ní furt koukal a pořád za ní chtěl jít. No vlastně to i když to bylo roztomilý, tak mi přišlo, že ten chlapeček se cítí asi osamělý mezi námi bílými a rád my měl kolem sebe nějaké spřízněné duše, docela pozoruhodné je, že už to vnímá takhle brzo, protože mu fakt byly asi 2 roky.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    FIONOR: Myslím že ne, Time.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FIONOR: ještě kolonoskopie
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    BOBESH: čas změřit si tlak a objednat se na kontrolu prostaty?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    vite vsichni jakej cas? :)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Fotka mláděte vombata z pražské zoo.

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    pulitr horkýho kakaa
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Prišla som do práce, kde včera nahodili poistky až po tom, čo ma tam vystriedal kolega, napustila do kávovaru vodu a spravila si kafe. Chvíľu na to dorazil ďalší a zistil, že sme zrazu úplne bez vody. Bavím sa. :D
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Po tom dnesnom nie uplne vydarenom dni som teraz uplne nahodou pri cakani, az sa zohreje vecera, nasla jednu zabudnutu maxi plechovku broskyn. Jak taka obycajna vec dokaze potesit. A este v spravny cas. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Cekacka delsi nez na zlaty rolady..takze moc potesilo :)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Pobavily věštecké schopnosti googlu.

    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    GIOMIKY: Jojo, je to super funkce :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PREKOTKA: Nevím, zvykám si, ale je prima, že namačkám "A" ... asi automatický program, a ještě se tam rozsvítí u toho ikonka otevíraných dvěrí a zatím mi tam naskakuje 2:30 (2 hodiny 30 minut program)... a vlastně vím, že když přijdu potom, tak to bude sušší, tak akorát na zandání do poliček. Protože vždycky to bylo tak jako, kdy to domeje, teď k tomu jít, teď to otevřít, teď čekat, než to uschne a zchladne... atp.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    GIOMIKY: mám autoopen už několik let a stále mě občas vyděsí :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ACKO: Nejenom holek. Podobně fungují maminky případně tatínkové vs synové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam