• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Čínská studentka co má roztomile žvatlající přízvuk a R zní jako H… takže construction robots jsou constructions hobos a ja se bavím představou dálkově řízeniu partou bezďáků vo ve škodovce svařujou karoserie na lince… :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nápis na plotě s prasaty ve stylu "jíme všechno, co vy, nejradši koblihy s jahodovou marmeládou".
    Ano, dali jsme jim pár rohlíků. A ano, byla roztomilá, jak ta miminka, tak ten kanec se zahnutými zuby nahoru.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Lolicek z lastu

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Chernobyl Nuclear Power Plant With Smoke Effect Humidifier and Lighting - Etsy Czech Republic
    https://www.etsy.com/listing/1741704973/chernobyl-nuclear-power-plant-with-smoke

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SEKELLE: děkuju, děkuju, bylo to parádní! <3
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Moc mě potěšilo odpoledne strávené s Multicat. A taky ta deska, kterou mi přivezla, ona je prostě boží :) <3
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Protlačil jsem klientovi 160GB dat přes Airwaynet, kterej jede přes hodně nestabilní wifi extender závratnejma rychlostma jako právě teď 15/6. Samotnýho mě to překvapuje, že to tam dolezlo. Inu... Má to tam!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kazdorocni karlovy vary corkavibes

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Že jsem se včera na firemním večírku nesťal a na závěr jsem byl schopnej pomoct uklízet. Sice jsem na konec už neudržel linku hovoru, ale se mi stává i bez vína:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Strašný vedro, sednu si tedy na chvíli před kauflandem do stínu, nejblíž to bylo u vozíků.
    A jak ty poslední byly do sebe zakleslý, tak je pomáhám osvobodit, prostě tady do toho musíš zespodu praštit a tak.

    A dostal jsem odměnu, opravdu potěšilo

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vysvětlovala jsem dětem, že babiččino číslo si pamatuju proto, že když jsem jí chtěla zavolat, že se někde zdržím, musela jsem najít telefonní budku (a víte, co je to telefonní budka) a buď mít kartu (to je jako platební, ale fungovalo to jen na telefonní automaty) nebo mít drobný a to číslo tam vyťukat (ne, to už byly tlačítkový telefony, ale ten otáčecí měla třeba prababička Maruška).

    no jestli si doteď nemyslely, že jsem se narodila v pravěku, tak teď už teda určitě!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Prosim vas nemejte auta, zitra po obede zase letim pryc. Jinak me potesilo jak rychle jsme prejeli cely Nemecko a uz nas ceka jen patecni vjezd do Prahy
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Vcerejsek byl super, pozval jsem se na rande, zajel jsem si pro 2 pizzy k Italovi a snědl jsem je u the Boys. Dokonalý rande.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Od spolužačky ze základní školy (dcera Kohouta) ....-Tak deti, poslednich par dni na prvnim stupni. V seste tride mozna budete mit i odpoledku.
    Peta - Coze budeme mit?
    - Odpoledku, odpoledni vyucovani. Ze budete mit treba 5 hodin, pak pauzu na obed a pak zas treba dve vyucovaci hodiny.
    Peta - Tak to nedam, to me uplne vycerpa psychicky. To je pekne blby.
    - A pak treba jeste budes mit trenink.
    P - Tak to budu uplne hotovej. To je moc nervu na me.
    - A ja si myslim, ze je to dobry si to zazit, ze se alespon trosku zas psychicky zocelis a otuzis a budes pripravenej treba na ruzny stresy a nervy co te v zivote cekaji.
    P - A jaky treba stresy?
    - No treba..
    Vaneska - Treba manzelka.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Legenda 🤴

    Čurby Urbanec ON AIR: „Celý festival Obscene Extreme pořádáme s mojí dcerou a je to úžasné.“
    https://youtu.be/dM0zWOz8QO4?si=w0BFy9RUMmkHWMVm
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Člověk si to ťape v sandalkach, sukni v tom největším chcanci a předbehnul me muž... zavahal, houknul na me, jestli nechci pomoci (nesla jsem krabici), ja odmitla, tak sel dal. Jenze mu to prece jen nedalo a vratil se. Krabici mi sebral a donesl na zastavku, abych mela volne ruce a mohla se kryt destnikem.
    Chlapi s koulema existují, ale věřím, že si nekdo z te přihlížející kolony aut opovrzive nad tou pipinou odfrknul...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MAR_TINA: 😄😄😄😄😄
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam