• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Moral Orel - Charity //S1: Episode 3 (HD)
    https://youtu.be/z4u0NL_QtX0


    Že jsme objevil tento mile švihlý animak o smyšleném "bible belt" městečku a jeho obyvatelích
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Káva pro mě!

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Nemůžu se přestat usmívat a spolujezdci v metru si myslí, že se usmívám na ně, a usmívají se zpátky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Pomalych veceri na dovolene vyuzivame k povidani s detmi na temata, na ktera v normalnim shonu neni cas.
    Dneska jsem jim nechala volne pole pusobnosti a K (11 let) pozadala, at vysvetlim, jak zacala 1. Svetova valka. A byl z toho krasnej patnactiminutovej pokec se spoustou jejich otazek a fakt davali pozor!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JOPS: V dnešním über-polit-korekt světě? Sympatická holka s "back to basics" snadno zaujme :) Plus tedy relativně známý stream.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BOBESH: tak to jsem asi kluk
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    "My světu ještě ukážeme!"
    ... do kravina by to sedělo :))

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    OMNIHASH: prostě takovej Donald Trump světlý strany Síly
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JOPS: mě v tom fascinuje Shaq. Co šel do důchodu, tak se objevuje na strašně náhodnejch místech s ještě nahodnějšíma lidma. Večer se nudí a projíždí se tiktoky a ráno už zvoní v Severní Dakotě u šikanovanýho sedmáka, nebo někde v lesích Západní Virginie pomáhá nějaký bance sbírat klestí.
    GEE
    GEE --- ---
    20 let se zrezlejma lžičkama

    Salad Fingers 20th Anniversary Special
    https://www.youtube.com/watch?v=oJKlJhhvuXU
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    JOPS: to sou ty dnesni internety no. jeden vecer nekde "neco" placnes a za chvili si delas fotku s Shaqem :))

    tady sem ti nasel ceskou verzi
    „Prostě na to plivni.“ Internetová senzace vydělává tisíce dolarů | Hrot
    https://www.hrot24.cz/clanek/proste-na-to-plivni-internetova-senzace-vydelava-tisice-dolaru
    JOPS
    JOPS --- ---
    BOBESH: ja uplne nepochopil co ji tak vystrelilo nahoru. Jako ten rozhovor jsem videl, ale nerozumel jsem ji ani slovo :D A pak koukam, ze to koluje vsude :)

    ale aspon je to sympaticka baba :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Kim Gordon ♡
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NELLAS: Právě proto za tohle body nenasbírám :D. Spíš už fakt stárnu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NOFNAK: To stejně říkáš jen proto, že si to tvá polovička může tady přečíst :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Dnes jsem zjistil, že jsem buďto skutečný gentleman, profesionál, nebo mám v hlavě jen Ji (nebo jsem úplný ignorant).
    Když jsme s kolegyní hodnotili průběh pohovoru s mladinkou slečnou, kvitoval jsem, že byla slušně oblečená. Tak prý to zrovna ne, vždyť neměla podprsenku. A já si toho, přísahám, ani nevšiml.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam