• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Jsem rád, že jsem vybral dětem poměrně sportovní příměstský tábor Krav Maga.
    Navzdory zjevnému odporu ex i prvorozeného, který tam nastoupil už s apriori odporem, který trval první dva dny, byl druhorozený celou dobu nadšený a nakonec se v druhé půlce chytil i starší a s nadšením vyprávěl zážitky. Bylo to krásně vidět na fotkách, kdy se ještě v úterý mračil na celý svět a na posledních je samý úsměv.
    Přitom až do čtvrtečního rána jsem se cítil naprosto pod psa s ohledem na to, jak mi to dával synek sežrat.
    Ach někdy jde jen o to překonat prvotní nechuť k pohybu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kéž by to byla pravda.

    Russian pilot handed over data of those responsible for the strike on Okhmatdyt Children's Hospital - Militarnyi
    https://mil.in.ua/en/news/russian-pilot-handed-over-data-of-those-responsible-for-the-strike-on-okhmatdyt-children-s-hospital/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    system nakupu dalnicnich znamek. jaka to krasa uzivat system jednadvacateho stoleti, oproti rakousko-uherskemu skanzenu s nazvem ceska posta.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Pes, co se v noci v bouřce vylámal z kenely, se našel; když jsem ráno volala místní MP, dali mi číslo na hlídku, která pro něj právě jela, takže jsme si mohli dát sraz u silnice. Popadla jsem děti a vyběhla ještě v pyžamu. Policajti byli skvělí a usměvaví („Občanku asi nemáte, co?“ a „Nic neproved, sežral jim tam zbytky a šel spát.“) a pamatovali si, že před dvěma lety jsme měli na pastvině ohrádku pro batole, a koukali, jak vyrostlo. Ptali se jí, jak se jí tu líbí, a když zjistili, že nejvíc ze všeho se těší do Mirákula, zařídili nám volný vstup, a sice jsme se tam zvládli dostat jen na tři hodiny, ale tentokrát jsem si to užila i já, vlezla jsem v šatech pod vodopád, dívala jsem se, jak moje dítě šplhá drátěným tunelem pět metrů nad zemí, aby se dostalo k veliké skluzavce, měli jsme kuličkovou zmrzlinu a vafle na špejli a pizzu a naučili jsme se rozeznat vosu obecnou od vosy útočné a všechny tři děti měly takovou radost a já jsem měla radost a cestou domů jsme sbírali třezalku a řepík a řebříček, prostřední sám skvěle zvládl krizovou situaci u ovcí a ta hrdost z něj úplně sálala, pak jsme telefonovali Axovi a vyprávěli mu, jaký jsme měli den, a když potom nejmenší usnula, zjistila jsem, že děti neznají Červeného trpaslíka, tak jsme se podívali na první dva díly a oni brečeli smíchy a pak jsme s prostředním šli venčit psy a povídali jsme si o tom, jestli je vesmír dost nekonečný. Jsem šťastná.

    I přesto, že mi v noci po hodině křižování tankodromu a hledání psa zůstalo auto viset zadním kolem v díře. Nejstarší už se nemůže dočkat, až si zítra sedne za volant a my ostatní budeme tlačit. Dneska byl dobrý den.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: tak ty bych si dala zase ja. Vyměním rajcata za utopence :))
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Po delší době jsem z důvodu nutnosti zpracování špekáčků dělal utopence. Po předchozích dvou pokusech, které měly rozporuplné výsledky jsem si fakt nebyl jistý.
    Nicméně alespoň dle mého názoru, se povedly znamenitě.

    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    potěšilo ♥

    Česko nabízí, že přijme děti z vybombardované kyjevské nemocnice - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cesko-nabizi-ze-prijme-deti-z-vybombardovane-kyjevske-nemocnice-40479906
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    „Intel saw Boeing's crash rate and said CHALLENGE ACCEPTED!“ :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: ja mam na terase vyheň a tohle počasí sunce - dest - slunce, tomu taky pomáhá :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    pobavilo jak Linus z LTT vyslovoval Zbrojovka Brno :D
    FISHIE
    FISHIE --- ---
    Cekam na metro, a vedle me stoji pan se synkem v kocarku.
    Kluk se najednou rozpovidal a zacal tatovi svoji reci nahlas vysvetlovat jak pani o par metru vedle ma zadek :))
    Nebylo to uplne potichu tak se pan dobre zacervenal
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    MICHELLEDANIELS: Závidím, já mám zatím jen pár zelených plodů.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    A končím zase dneska :D

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nick Cave měl původně napsat scénář pro Gladiatora II.
    A Jolanda ze záhrobí řekla "Hodně hulit budeš!", protože jinak si neumím vysvětlit

    Cave described the plot as a "deities vs. deity vs. humanity" story. The premise involved Maximus in purgatory, who is resurrected as an immortal eternal warrior for the Roman gods. In the draft, Maximus is sent to Earth and tasked with stopping the momentum of Christianity by killing Jesus Christ and his disciples, as their movement was gradually siphoning off the power and vitality of the ancient Pagan gods. During his task mission, Maximus is tricked into murdering his own son. Cursed to live forever, Cave's script included Maximus fighting amongst the Crusades, WWII, and the Vietnam War; with the ending revealing that in the modern-day time period, the character now works at The Pentagon. The script was ultimately rejected and scrapped.

    😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam