• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    všechno je jednou poprvé - kupříkladu dneska jsem poprvé krájela smetanu do omáčky :-)

    (kombo ledničky zapnuté na vyšší stupeň, kelímku u zadní stěny a naší několikadenní nepřítomnosti, kdy ledničku nikdo neotevíral, holt dělá věci)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FIONOR: rychle? Mi prijde, ze jeste k ranu mi treba naramek porad sviti. Neni ovsem moc odolnej a na asfaltu nedrzi, takze asi jiej matros.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tohle me hodne pobavilo. Cedule jako krava, kůň je několikrát varoval, ale pak se stejně diví, když se do ní zakousne :D

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Australská firma Tarmac Linemarking v roce 2022 experimentovala se "svítícím" silničním značením. Pilotní projekt byl jeden kilometr silnice a i když to byl populární projekt, dlouhodobě to nebylo ideální (nakumulovaná sluneční energie se vyzářila relativně rychle, nátěr nebyl úplně odolný a cena byla vysoká)... I přes všechny problémy to ale vypadá cool AF.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Cítím potřebu velmi opatrně vyjádřit nadšení z nové šéfové. Zatím se potvrzuje moje předchozí domněnka, že její špatná pověst pramení z toho, že chce po lidech, aby pracovali a měli výsledky.
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    spánek v posteli pod peřinou po 4 dnech na festivalu ve stanu
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Jsem v Krakově a kromě toho že tu pozoruji tu samou módu jako OMNIHASH: (a doufám že ...) tak mě tu pobavila láhev vody:

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Sedím si takhle na zasklený terase na pivu, začne strašnej chcanec a během deseti minut přišlo tak 20 úplně zmojlejch holek v tričkách bez podprsenek, od totálních lolitek po zasloužený milfky. Vypadá to, že tu spolu ještě nějakou tu půlhodinu posedíme. Za mě pivo 11/10.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Soused právě začal luxovat trávník
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Před nádražím v Berouně.

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    THAIGRR: Povaleč?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ARGANNAH: Polsko brat! Meli jsme skvelou dovolenou, ja mam bozi vzpominky z detstvi;)
    A mne potesilo, jal jsem si lehce tukla na plyn naseho rodinneho vozu a frcelo to po dalnici, iuuuuiii, stale to mam v sobe!
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Festival!

    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: tak aby z toho nebylo další dítě :D
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    My jdeme ven dnes s partnerem (na třídní sraz ;). A budeme sami spolu bez dcery cca po 8 měsících. Bude to pár hodin, ale i tak mne to těší.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Boží výstava.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam