• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    FINSON
    FINSON --- ---
    SALVATOR: "Já neumírám, já takhle žiju!"

    Jinak k topicu: Před asi 30 lety jsem byl v sousední vsi u svého rodného městečka na nádvoří hradu na nějaké veselici, se svými rodiči, a s těmi se tam dal do řeči nějaký jejich známý, strašně tlustý hlasitý chlapík, který když přenesl svoji pozornost na mě a nějaké puberťáky okolo, měl na nás kecy "Nedáte si klobásu? Támhle v tom stánku mají skvělou! Vy tady pořád přešlapujete, nenajíte se, a pak jste takhle hubený!" Chlapík je extrémně veselý a je ho všude tak plno, že mu není jak kontrovat, není ho jak utřít, opře se do toho, jak je mládež vychrtlá, během chvilky ještě dvakrát nebo třikrát.

    Střih - o 30 let později: Jsem v rodném městečku na náměstí na nějaké akci, je tam i pódium a vystupují na něm místní kapely. Jeden extrémně veselý švihácký frontman na pódiu scatuje a famózně hraje na saxofon do parádního blues rocku a mezi skladbama má plno vtipných řečí - až mi to začne být povědomé. Zeptám se mámy, kdo je ten pán s tím šíleným drivem, a ano, je to ten jejich známý.
    Já mám radost, že se dal dokupy a zhubl minimálně půl tuny, je pořád stejně výrazný, ale vypadá o těch 30 let později zdravěji než tenkrát, a máma je odvařená z toho, že si jejího kámoše pamatuju...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pobavil kamarád dneska. Prej "tyjo, ty máš moncla, nebo co?" A já mám přitom jen takový kruhy pod vočima.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jupí! Tak jsem se konečně dočkal a potkal jsem cestou do práce nejlepší vlakvedoucí 😍
    Tolik jsem se těšil na to kdy už ji potkám,
    a je to tady.
    ...asi to půjdu napsat ještě do achievementu 😎
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Už asi čtyři roky dostávám přání k svátku od nějakého Vítka... Loni jsem to už nevydržela a zeptala se proč mi píše, páč já ho fakt neznám..(posílá prý přání každé Petře, co má v telefonu) a při zjištování proč má na mě telefon, jsme se dopídili k tomu, že mezi roky 2005-2007 jsem byla na Silvestra v Dublinu a kalilo se u pláže v domečku, kde byli samí češi a slováci.. druhý den kocovina jako kráva, ale udělali jsem si společnými silami luxusní česnečku, která nás postavila na nohy a byla tak luxusní, že si na ní oba pamatujeme..
    Tak si na mě zase letos vzpomněl, začíná to být příjemně milá tradice..))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Koupaliště v Kravarich.
    Se vstupnym 10 Kc/den (a po pate zdarma) tam chodej rodiny s detma na pisecnou plaz s brouzdalistem, pubertaci blbnout na skakaci molo, tricatnici/ctyricatnici s nirnym briskem zacutat si nohejbal a duchodci posedet na kafe nebo pivo ke stanku.
    A je to takovy mile normalni a je videt, ze ta vesnice zije.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    SPIKE411: mrož je supr i v ty malinový verzi 🙂
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    knihovna Velký mlýn. fantastické místo!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SPIKE411: Považuju za promarněnou šanci, že to nepojmenovali Retro Metro.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Plán je jasný.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A jinak, na prvním místě (než "Čecháčci" zabrali) bylo Püssi. Teď je tuším na druhém. Mají ostudu Angličani? Nebo Irové?
    Lidí s pubertálním humorem je holt všude dost :)
    Nic, jdu hodit další hlas Kundě :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OCTOPUSS: Všichni ostatní fotící se ve vesnici Fuking, až se místní chcou přejmenovat, nikdy jsi o tomhle neslyšel? Ostuda!
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLAS: Čecháčci fotítící se před cedulí kunda, nikdy jsi o tom fenoménu neslyšela? Mně to přijde jako solidní ostuda.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OCTOPUSS: Jaká ostuda? Všiml sis, co je na druhém místě?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JDAG: To by mě spíš sralo, protože máme zase další ostudu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Prokrastinace vydává další poklady z hlubin internetu.

    Sesame Street: Patrick Stewart Soliloquy on B
    https://www.youtube.com/watch?v=hA7lv1SDzno
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Wikipedie, a překvapivě to nebylo pod heslem "zeugma", ale v článku o Gary Colemanovi:

    "Born in Zion, Illinois, Coleman grew up with his adopted parents, and a kidney disease."
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KURE: autocorect zase perlí 😅
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nosatec žirafí!
    Nosatec žirafí – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Nosatec_%C5%BEiraf%C3%AD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam