úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
HEJSEK23
---
---
19:33:46 5.12.2024
+1
PREKOTKA
: vzpomněl jsem si na tu smečku co máš doma, a uznávám že nekecáš :D
BACCARA
---
---
17:29:13 5.12.2024
+11
S_V_E_T_Y_L_K_O
---
---
17:17:43 5.12.2024
+12
Dnes můj 4,5 leták vytáhl ježka z klece jako by nic :))
SALAMAN
---
---
17:15:33 5.12.2024
+10
Nemohu se toho nabažit.
Ale prostě... načo nam boli vierozvestci? Ja to nechápem. Čo akože zvestovali? Bavorske arcibiskupstvo ran this place hard dávno pred tymi dvoma dědami. Ale prostě ja to nechápem. Prečo ten hype? Nič poriadně nespravili. Jediné, čo tu po nich ostalo, sú drbnuté oslavy na Devíně. Prečo? Hlaholika. What the fuck is hlaholika? Máme písmo pre panicov, yes! Prostě... what do vierozvestci actually do?
každy lubi 🌕 | som s nou ✊ | Instagram
https://www.instagram.com/p/DC32kv-NyrZ/
87HIGHFLYER
---
---
17:01:26 5.12.2024
+7
Krásnej obrázek, to nemůžu říct
RANDOM_NIGHT
---
---
12:50:23 5.12.2024
HEJSEK23
: To úplně neovlivním ani neodhadnu.
RANDOM_NIGHT
---
---
12:49:51 5.12.2024
PREKOTKA
: Nebude. :)
HEJSEK23
---
---
12:37:20 5.12.2024
+2
PREKOTKA
: já už tu antikoncepci cos mi doporučila nejím. rozhazovalo mi to periodu. zrzno
HEJSEK23
---
---
12:33:50 5.12.2024
PREKOTKA
: takže uo?
HEJSEK23
---
---
12:32:23 5.12.2024
PREKOTKA
: tak já nevim.
Vstoupí do tebe ovčí duch svatý?
HEJSEK23
---
---
12:29:34 5.12.2024
PREKOTKA
: a nebude Harantovi vadit že mu budeš muset bejt nejdřív nevěrná s nějakým beránkem? 🥺
HEJSEK23
---
---
12:15:59 5.12.2024
1 odpověď
PREKOTKA
: já jen dopředu hlásím, že jestli se bude ještě i rodit, tak semnou nepočítejte 😏
HEJSEK23
---
---
12:07:13 5.12.2024
PREKOTKA
: nee! už prosím jenom ňuňat nebo ňufat?
RANDOM_NIGHT
---
---
11:44:23 5.12.2024
+6
Hejno mlynaříků na šípkovém keři. :)
SALVATOR
---
---
11:40:39 5.12.2024
+2
OVECKA_MJ
: Žejo? Kterýmu chlapovi by aspoň trochou nehouplo z knírku a rapist glasses.
OVECKA_MJ
---
---
11:38:57 5.12.2024
1 odpověď
+1
HRAFNAIN
: ta vypadá velmi sympaticky :D
HRAFNAIN
---
---
11:37:33 5.12.2024
1 odpověď
+13
v praci jsem potkal holku, se kterou máme spoustu znamejch
dneska jsem jakoby zaspal
a přidal si ji do pratel
HRAFNAIN
---
---
11:04:53 5.12.2024
+1
GANDHI
: ale Gándhího bys zahrál skvěle!
GANDHI
---
---
10:56:49 5.12.2024
1 odpověď
+1
HRAFNAIN
: ja nejsem Morgan Freeman:p
HRAFNAIN
---
---
10:50:54 5.12.2024
1 odpověď
GANDHI
: to patří do ISM, ne?
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam