• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    HAR4NT: co teď bydlím skoro na samotě u lesa, tak teda ticho je jen v momentě, kdy tu krouží luňák a vyhlíží si kořist. Jinak tu bez přestání štěbetají a občas vyloženě řvou ptáci, přes den se to mění, ale skoro pořád se nějací najdou. A když už opravdu ztichnou ptáci a maximálně občas zahouká sova, tak se žáby můžou strhat. Mají noční koncerty už někdy od konce března. Jenom v zimě tu občas je opravdu ohlušující ticho. Často si uvědomím, že už půl hodiny jenom stojím u okna, poslouchám a užívám si to. Ticho to není, ale je to nádherný klid.

    A srnci se tu couraj kolem celou dobu, párkrát je bylo slyšet hodně v dálce a to jsem si nikdy nebyl jistý, jestli to jsou oni. Až teď na jaře se jeden rozeřval u nás, abych konečně neměl pochybnosti. A je pravda, že to je bezkonkurenčně nejhlasitější přirozený zvuk, co tady je. Jenom člověk umí dělat větší kravál.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STARE_CASY: to rikal nakej historik, ze jeste ve stredoveku bylo v cechach v krajine v podstate ohlusujici ticho, celej rok, a krome nakyho zajeceni ptaku byly nejhlasitejsi zvuky vukol prave tyhle projevy parohacu a vladnul tomu na podzim jelen:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    “Líbí se mi ta zaprášená růže”
    - řekla žena při pohledu na ubrus tlumeně růžové barvy, dle titulkáře :-D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Potešilo ma, že aj keď tu s nami už skoro 3 roky nie je, bola to taká princezná, že to dotiahla až do oficiálnej brožúry o štáte Louisiana na stránkach Secretary of State of Louisiana. A to napriek tomu, že sa narodila v Čechách a v Amerike nikdy nebola. Myslím, že by ju to tiež potešilo.

    ACKO
    ACKO --- ---
    Chtěla bych vám říct, že venku je dnes naprosto luxusně, ideální na kolo, všude voni tráva a právě rozkvetlé lipy. Třeba toho využít pro nabití pozitivní energií.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SALVATOR: Stále málo. Až jich bude 140 mega mrtvejch, teprve potom bude na zemi lépe.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: no spíš 4x - 5x (minimálně)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ruský ztráty (zraněný a mrtví) dosáhly přibližně milionu. Jen by mě zajímalo, kolik jich je v tom započítáno dvakrát. Nebo dokonce víckrát.

    _
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Konečně jsem slyšel naživo "štěkání" srnce. Je to opravdu strašně divnej zvuk a pořád nechápu, kde se v tom jinak elegantním zvířeti, bere tak příšernej skřek.

    Pokud to ještě někdo neznáte, tak tohle je ten zvuk: https://www.mojevideo.sk/video/3b884/poculi_ste_uz_srnca_brechat.html
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Dnešní Connections mi připomněly, co mě pobavilo už kdysi dávno:

    KURE
    KURE --- ---
    Jdu si takhle vyzvednout zasilku v bauhausu.
    Oni se hrabou v sanonech hledaji, nechápou, až se jedna slečna všimla, že na ty sms je napsáno baumax .

    :D
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Kocka spi podle pravitka

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KOVOVAMINCE: za pouhý týden mi došel balík z Číny do Čech. Stejnou dobu pak trvalo České poště to doručit z třídírny v Malešicích na poštu ve Strašnicích...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Video vzkaz od Berruny a Terezky z noční k prvním narozeninám synka.
    Dojemný, fakt! Hugovi jsem to pustila asi 8x, smál se, tleskal a mával známé tváří. Awwwww
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    dnes se zkusenosti s ditetem vyplatili. jdu na budejovicky z metra a prede mnou mala asiatka s kocarkem miri na eskalatory. Vim ze se ten kocarek umi nahore prednima koleckama zaseknout a je to vskutku nemila situace pokud nevis co mas udelat. Tak jsem si stoupnul za ni, kdyby to nahodou nevedela. Ejhle fakt se ji nahore zaseklo a ja jen pres ni nahatl ruku, zatlacil madlo dolu a kocarek ji odsekl a vyjela v pohode ven... dost nevim co by se na tech narvanejch schodech stalo, kdybych tam nebyl... :)
    t
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Potkaly jsme se zcela náhodou s Multicat na ulici, když jsme jeli s Hugoušem. Nikdy jsme se neviděly, ale poznaly se hned.
    Moc sexy a milé to bylo!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Název jednoho YouTube videa.
    "Apple představil Windows Vista"
    :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Barokni zahradou pred okny nasi kancelare kraci jedna najemnice z bytu nad nami v bilych dlouhych satech a velkem slamenem klobouku a striha rozkvetle rude ruze.

    A ode mne se ocekava ze se soustredim na probihajici teams meeting.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HANOUCH: to mi připomnělo jak se kamarád stěhoval po čtyřech strávených letech z Francie

    - a proč ty věci nepošleš jako balík poštou?
    - Francouzskou poštou? Ale já ty věci budu ještě potřebovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam