• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    FRK_R23:

    Já bych si myslel, že pacientka vůbec nepracuje. Natožpak v marketingu. :D

    Chudák lékárnice. Z něčeho takovýho by kleplo mě asi.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NEI: Dycky je tady kupuju vs Já sem nechodím

    wut?:) Pacientka asi pracuje v marketingu, ti se vyjadřují dost podobně :)
    NEI
    NEI --- ---
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    AXTHEB: moje deti naprosto miluji saze.
    proto jsem rad, ze kdyz hraju na kytaru zalm stavnatky panenske, ze je to porad bavi.
    Jinak tady mate zluNu z Nusli.

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    barrandov tv uvadi: otazky Vaclava Moravce Jaromira Soukupa
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MATEEJ: Jop, bumážka je lejstro.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ERRTU: (Nemyslím si, že by bumážka někdy znamenala razítko, IMO to je papír, potvrzení.)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ATUARFIK: kámen nůžky papír tapír spock razítko
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ERRTU: Bumážka ovšem vítézí vždy a nad vším, to by hra přestala být napínavá.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GIRAFFKA: nejak jsem to precetl jako bumazka a ze nekdo z ruskeho regionu hraje "kamen nuzky razitko" my davalo absolutni smysl az me skoro mrzi ze to tak neni :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    K Vánocům si dcerka přála kolečkové brusle, dala jsem jí je, ale s pochybama, že než nastane jaro, tak jí ta chuť jezdit zase přejde. A nepřešla:-) Nikdy na tom nestála, začátky jsou těžké, ale už jí to dost jde a hlavně každý den se sebere a jde bruslit aspoň hodinu, počítač nepočítač.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GIRAFFKA: kde jaščerica a Spok?!
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    V tramvaji za mnou jel azbukou mluvici chlapecek a s mamou hrali "kamen nožnice bumaga"!!!
    EADENN
    EADENN --- ---
    Na to konto mě velmi potěšilo, že jsem letos zvládl dát do pořádku zahradu mezi zimou a létem, což v posledních letech znamená okno cca dvou týdnů.
    EADENN
    EADENN --- ---
    ERRTU: jj, rostlinný stockholmský syndrom funguje spolehlivě :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    moje zena kazde jaro. a funguje ji to, orchideje sesekala na 2, slovy DVA listy u kazde a jak se mrchy hruzou snazej!
    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: Vidím v tobě potenciál, dej tomu čas ;)

    Já byla in denial několik let, než sem si poprvé hrdě vyfotila první kolejový vůz.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    dva dny divadla a vyprávění, pohankové lívance a založení souboru Odvážní moli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam