Večer pobavilo vlkodláče. Poté, co do sebe od rána nacpalo jogurt s jahodama a musli (3 přídavky), koblihu se šunkou (bez komentáře), kakao, poobědvalo talíř těstovin s masem a rajčatama, zmrzlinu, ananas, po šlofíku znova ananas, pozdějc třešňovej muffin a na závěr k večeři šopák s kouskem housky se šunkou si ukázal na bříško a prohlásil "auí". No, kamaráde, nedivím se.
Ale kam to do toho sotva dvanáctikilovýho tělíčka všechno nacpal, to sem naprosto nepochopil.