• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHVALHEIM
    Valheim is a game about exploring a huge fantasy world inspired by Norse mythology and Viking culture. You start your adventure at the relatively peaceful center of Valheim. The further from the center you travel, the more challenging the world becomes. But you will also find more valuable materials that you can use to craft deadlier weapons and sturdier armor. You will also build your own Viking strongholds and outposts all over the world. Eventually, you will build a mighty longship and sail the great oceans in search of exotic lands … but be wary of sailing too far...

    During its annual general meeting, Embracer revealed that Valheim has sold 12 million copies worldwide since its release over two years ago.

    rozbalit záhlaví
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    HADIAK: ah, tak to je ještě nějaký čas mimo mojí ligu:)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HADIAK: *nepouzivam
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MALLOCH001: ad veza; z druhej strany je aj zachovany povodny balkonik :)

    zbran je z moskytich zihadiel. sa mi paci ako svetielkuje, ale nepouzivaj ju moc :)

    Porcupine | Valheim Wiki | Fandom
    https://valheim.fandom.com/wiki/Porcupine
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    HADIAK: uhuhuuu, to vypadá dobře! :D já akorát vylepšuju bronzový armor a sháním po bažinách iron... Možná zkusím udělat farmu na prasátka, to zrovna objevuju.
    A ta zbraň? Wtf :D to je ten černý iron, jak padá že skřetů?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MALLOCH001: ja som si ju trosku zvacsil a zarovnal :D
    (aby sa mi tam pohodlno zmestil portal a dake truhly a ohen)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (Mne chyba skor daky rupsak na chrbat :D )
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PHOW_SAATCH: pockaj si na black metal a budu vacsie.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    jsem odhodlanej hrát vanillu bez modů (ostatně jako všedchno ostatní), ale mam rád pořádek a ten malej inventář je asi zatim jediná věc, s kterou trochu bojuju :) resp. s bednama... proč nemůžou bejt větší s tabama třeba jako v PoE? maminkooooo poomoooccc :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    HADIAK: tak hlavne je to dobrej zdroj na kamení , nez se človek dotřepe do plains , tam me bavi tezit ty megasutrovy homole
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MALLOCH001: zabrana veza - pekne :)

    Mne na nich vadi, ze su male, ale par som si ich tiez zabral :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MALLOCH001: krasa , hele rovny zdi apod. umi kazdej trouba , todle je umělecký dílo :))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    MALLOCH001: svojí základnu mam pojmenovanou Home Sweet Home, hehe :D
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Hah, kam se hrabu já... Ale home sweet home:) Ještě sehnat stonecutter a bude velká přestavba!

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak The Elder dole, byla to asi na30 minut obíhačka, uff :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    dneska ladim open space :)

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    já tu hru žeru :)

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KRUTAS: Já se teprve propracoval do doby bronzový a ukoval bronzovej meč s popisem "Piják krve, žíznivý přítel" 😀
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    ted pracuju na bejvaku , jeste na tom bude hodne prace

    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    tak todle bylo poprvy a prekvapilo :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nasiel som si maly kusok plains, z dediny ukradol flax a barley a uz mam farmicku :)

    dostat sa do dediny fulingov bol vcelku oriesok, cakal som 1 berserkera... boli 4 :)
    ale dako som to tam vyzabijal, nieco tam zostalo, ale podarilo sa mi najst truhlu, kde bol aj flax aj barley, takze idem farmarcit :)
    obcas mi tam spawne daky fuling, abo moskyt, nastastie nic vacsie. aspon je maly zdroj black metalu popri farmarceniu :D



    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    klasika dosel matros

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam