• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: zakleknout
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: ja si pockam na oficialni vysvwtleni
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG: pojídání banánu..?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: nevim co znena "hazet flojda", napada me dost siroky spektrum cinnosti :-))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: no, co byvalka jeste v poho, ale hazet flojda stare bývalé tchyni nechceš
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: toho ses mela drzet, ten se jen tak neztratu, kdyz umi delat takovy kousky. me by to v zivote nenapadlo
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ted jsem potkala vzhledově podobného chlapce a vzpomnela si na další historku.

    Kdysi me jeden chlapec vzal k sobe do Milovic. Pred tim jsme se viděli asi dvakrat a bylo to na pohodu. Bylo zrovna leto, hezky, tak jsme se šli projít. Jdeme a najednou ukazuje na dům a rika "tady bydlí byvalky rodiče a bývalá"... Normálně si me tam přivezl, aby me na truc protahl kolem byvalky a její rodiny, kteří byli v tom pocasi samozřejmě na zahradě :D
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    RUSHACK: libimseti.cz pořád "existuje", teď se koukám že je to rozbitý a nenačítají se fotky, ale ještě před rokem jsme se tam s někým po mnoha letech koukali pro zábavu a objevili velmi kvalitní sbírku bizárů. Největší z nich byla dívka, která měla v nějakém (veřejném) albu několik fotografií, na kterých byla vytištěná její fotka položená na stole a pokrytá něčím semenem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZETOR_13: °_•
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZETOR_13: doba byla jina a taky skoro nikdo nemel internet, takze jsi se mohl seznamit leda s dalsimi nerdy :-) protoze jsem asi grafoman, tak tyhle mista navstevuju a velkej zlom v internetovym seznamovani byl az za covidu, do ty doby to tak pomalu bublalo a jen to zvolna prestavalo bejt jako stigma. kvuki moji uzkostlivy povaze mi to na zivo nikdy moc dobre neslo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RUSHACK: byl toho ranec jeste v 90s, ale vzhledem k tpmu, ze nyx je od 2001, tak se proti tomu vyroku proste musim ohradit :-)
    by sis mohl pamayovat na libku yu kauzu, jak nekdo ukradl zamceny alba slecen a daval to volne ke stazeni :) mozma to cd jeste nekde mam :-))
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    PALEONTOLOG: Ja v dobe predfacebookove fetoval libko (libimseti.cz) … mel jsem na to vek :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZETOR_13: jak nemeli seznamky a meli jen nyx, takova situace historicky nikdy nenastala
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    RUSHACK: zase jedna fousata z dob, kdy nebyly seznamky a meli jsme jen Nyx. Jakakoliv podobnost s realnymi ID je ciste nahodna, prezentuje pouze muj pohled na vec a nemusi reflektovat realitu, tak jak ji vnimali ostatni:
    nemusi byt nutne cizi. Jedna byvalka si zacala s mym spolubydlicim. Uz spolu nejsou, ale dodnes se vsichni pravidelne vidame. Takze to dopadlo dobre. Tehdy se mi to bali rict. Uz nevim, jestli se nakonec priznali sami, nebo jsem se musel ja zeptat. Kazdopadne jsem si dlouho pripadal jako blazen, protoze to bylo jasne, jen nic nerekli. A to ja tou dobou byl uz nekde jinde a fakt jsem jim to pral. Uprimnost je zaklad, vsem se potom ulevilo.
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    OVERWATCH: Vyjasnit si minulost s cizim typkem (sokem, naslednikem, …), u piva, bejva katarzni :-)
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    OVERWATCH: Evidentně má ráda změnu.
    EKG
    EKG --- ---
    OVERWATCH: A pritom by stacilo normalne vybirat vstupny.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RUSHACK: Tak to byva, ja jsem jednu ex nachytal in flagranti, jakoze uplne, a kdyz jsem po letech potkal toho chlapka v hospode tak jsme se bavili a on mi vesele sdelil, ze uz s ni neni, protoze ji nachytal in flagranti ;o)
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    VDFLAT: Ja bych k tomu doplnil, ze zpusob jakym se zbavile ex, nez zacla se s tebou, je zpusob, ktery velice pravdepodobne ceka v budoucnu tebe.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    chtelo by to tu prisnejsiho admina, jinak to sklouzne do kytek.
    abych nebyl OT, pridam jednu fousatou. I kdyz seznamky prisly az po me...

    Kdysi davno jsem na jedne party dostal do rukou telefon a ukol znel: ukecej ji, at prijde!. Podarilo se, dorazila. Jeste ten vecer jsem te nezname krasce rekl, ze ji miluji a jednou si ji vezmu.
    Bizar? Urcite! Doporucil bych to nekomu? Ne!
    Ale presto to ma happy end. Jsme spolu skoro 20 let a mame dve krasne deti.
    Pouceni? Laska vas potka, kdyz ji nehledate. Nemusite verit v lasku na prvni pohled, ale to neznamena, ze neexistuje.

    Asi uz jsem boomer, ale seznamky jsou na hovno. Proste zijte svuj zivot naplno, on vam to vrati. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam