• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: jj, dal mi za parek v rohlíku :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jste se tam někde v koutě muchlovali, že jste se vůbec dostali k možnosti si pošlapat boty? :o
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    EKG: nebo poznal, že jsem nasrana a už jen prileval :D
    EKG
    EKG --- ---
    MICHELLEDANIELS: Chudak, beztak jsi ho okouzlila, az uhranula, ze ho v tom mozek nechal samotnyho ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NOFNAK: jako asi mi uplne nevadilo jit po druhe v tydnu do zoo a koupit mu tam parek v rohliku (vybral si stanek, kde nebrali kartu a ja jedina pro jistotu vybrala hotovost).
    Ale twl, dodnes jsem treba nemela odvahu si treba umyt zaslapane boty, protože když je vidim, tak jsem nasrana z toho, jak se tomu ještě smál, že mi na ně šlape ("jsem myslel, ze je to kamen, hahaha") :D... Ve finale jsem usoudila, že snad musel byt zhulenej, protože pomalu ctyricatnik nemůže být přece takhle nepraktickej a mimo :D... nebo jo a proto je sám.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    MICHELLEDANIELS: Takže žádné uhánění holek, gentlemanské placení.... Nechat za sebe zaplatit, koupit si plyšáka a na rande jedině tam, kam se chci podívat sám...
    Ufff :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DOCKINEZ: kamarad se kdysi vrátil z rande a prohlásil "nevadí mi, když holka pije pivo, vadí mi, když jich vypije víc jak já" :))
    EKG
    EKG --- ---
    MAR_TINA: Ne. Nejhorsi je, kdyz mas po takovym davat holku dohromady ;/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DOCKINEZ: Nejhorší je, když s takovým začneš chodit a on ti nenápadně nebo i nápadně tlačí do hlavy, že holky jsou éterické bytosti a skoro vůbec nejedí. A rozhodně ně celou fidorku!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MICHELLEDANIELS: Copak dáma a prdy.

    Já znal jednoho, co byl natolik útlocitnej, že s nim málem švihlo, když holka, po který toužil a kterou nejspíš chtěl vidět jako křehkou éterickou bytost, na výletě vytáhla dva krajíce chleba dřevorubeckých rozměrů, k tomu čtvrt šišky lovečáku a Hermelín a sežrala to všechno sama na posezení.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MICHELLEDANIELS: A pritom se stacilo pred schuzkou s nim naprat prejtem se zelim a dat tomu pak volnej pruchod nebo jak rikaj v Brne, proste si votevrit prdel... ne ho hned zahanet krucifixem..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ZETOR_13: kdepak, on take cekal, az odejde do prace. Proste to nesmeli mezi sebou delat navzájem. Nevim jak řešili treba střevní potíže. Ale kdyz mi tenhle clovek priznal, že se do me zamiloval, tak jsem tahala krucifix a zacala se križovat. Vlastně, od te doby se už ani nekamaradime.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja myslel, ze to bylo vzajemne, takze on se usral, kdy chtel, a ona musela na prochazku? To je snad nejhorsi pripad diskriminace, ktery jsem kdy slysel. #mepoo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja myslel, ze naopak, ahaa :-0
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: pockej. On to netrpěl ženě. Prostě žena ma byt dáma se vším všudy a ani prdy duhy s trpytkama nesmí vypouštět :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: tezko říct, asi pomaloučku polehoučku hezky pěkně na misionáře.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    nikdy mě nepřestane udivovat, proč si lidi dobrovolně dělají ze života pakárnu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    _IOB_: to zni moc vzletne, pani by si mela jednou v zivote uzit poradnou mrdacku do analu a k tomu nejakej ten squirt mavrch, pak by ji tyhle manyry presly
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    potazmo priznat si ze jsme taky jen urciti tvorove ktere definuji jejich dispozice a smysly, se specifickymi biologickymi procesy, uz by pro nej asi bylo sci-fi..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: to me vzdy zajimalo, jak si takovejhle parecek uziva bezuzdnej sex
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam