• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nikdy nechoďte na první rande do zoo. Myslela jsem si, že to nemůže být špatný, žádný ticho, ani divny momenty dokud: už před vchodem u pokladny se netahnul za mnou metr a pul, až jsem se poprvé nestydela na ferovku říct "asi si koupíme kazdy listek sam, ne?", dva metry za vchodem měl hlad a chtel hledat občerstvení a v suvenyrech na me delal oči, že by potřeboval toho plyšaka. Btw, staveli jsme u každého stánku s jidlem, aby se minimalne podíval, co tam mají. To ze vsechno smrdelo, byli tam (kupodivu) urvane deti a psi, vsechno byla jen kocka, ptak, nejaka myš, uz je jen třešnička na dortu. Do zoo jsme sli, protože tam nebyl 10 let a tak tam chtěl jít.

    Asi seru na randeni, muj osud je byt sama a chodit do zoo s dcerou :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    OUKE: tuhle fotku jsem dneska hledal půl hodiny, vždyť je Steak and blowjob day. Díky ti!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OUKE: zaramovat do svatebniho :)
    OUKE
    OUKE --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: :)) cestoval po USA. Předpokládám, že mu rodice tu cestu naplanovali, už když se narodil.

    Hlavně ja už ho davno zavrhla, tak jsem nejak nechapala o co jde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: musel dostavet lego :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ... uz vím. Má asi tri spolubydlící a řekla jsem, že na návštěvy v dětském pokoji jsem stará. Dlouho přemýšlel :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Kdyz se ozve po dvou měsících a ty už ani nevíš o co go :)) Nejak jsem rada, že jsem ho nestihla poznat.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: tenhle pan hleda ale blowjob...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MICHELLEDANIELS: citim vyderacsky potencial :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Hleda nekdo job?

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Chlapec na to sel s dotaznikem dobre :) dotaznik je celkem silny kafe, ale obcas slyset u vetsiho poctu holek co za bizar zpusobuju ja by mohla byt zabava
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ANNIKA: Skvělé perly sem sázíš :-).
    Na konci rande vytáhnul tužku a dotazník... :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANNIKA: v moji bubline se pary senioru rozesly vicemene kvuli nekomu z prace...
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    EKG: Na to jsme trapně nudní, obávám se. Ale co já vím, co mě bude čekat na narozky za překvapení... :-D
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PALEONTOLOG: Tehdy to bylo snad Štěstí, tuším? Na modernější formy už jsem se nepropracovala :-)
    EKG
    EKG --- ---
    ANNIKA: Tak porad se muze stat, ze budete strednimu veku celit spolecne. Tim myslim lovit po seznamkach obeti do trojek, pary do ctyrek a jinou zabavnou matematiku provozovat. Prostor pro neuveritelne zazitky s poctem ucastniku nepochybne roste, otazkou je, zda linearne, kvadraticky, kubicky, logaritmicky, exponencialne ... nebo jinak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANNIKA: Jen jestli ta seznamka ještě existuje :p
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PALEONTOLOG: Doufám, že ne. I když kdo ví, kdy vypukne krize středního věku a muž se rozhodne odkráčet za hlasem svého... ehm... srdce. A budu muset oprášit seznamkovej profil :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANNIKA: takze novy historky uz nebudou, jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam